Zostało pięć dni do SailBook Cup!

0
676
Czas na ostatnie przygotowania jachtów, robi się naprawdę gorąco. Fujimo w dalszym ciągu czeka na maszt i nie wiadomo czy uda się Mariuszowi wystartować, Kristi z Zalewu Wiślanego zgłosił problem z silnikiem i również czeka na części. Zaoferowaliśmy pomoc z agregatem ale maszt do regatówki ciężko pożyczyć..

Kto odpadnie? Kto dołączy? Zobaczymy! 
Dwóch zawodników potwierdziło samotny start – Michał Weselak na pięknej drewnianej Wandzie i niezłomny Szymon Kuczyński na malutkim Atlantic Puffin! Czy znajdzie się trzeci chętny do zaliczenia 600 milowej trasy samotnie? Jest to warunek konieczny do utworzenia osobnej klasy regatowej żeglarzy-samotników.
 
Na wszystkie pytania odpowiedzi poznamy już w sobotę. Sopocka marina już przygotowana na przyjęcie naszych jednostek, w SKŻ Ergo Hestia Sopot gościnnie zapowiedziana żeglarska feta, zaś w Visby Gasthamn już nas oczekują i planują dla nas kolejne atrakcje.
 
Każdy kapitan jachtu dostanie oficjalny certyfikat zgłoszenia podpisany przez gospodarza Miasta Sopot Jacka Karnowskiego, prezesa PoZŻ Bogusława Witkowskiego, no i komandora regat Jacka Zielińskiego; tracker umożliwiający lokalizację satelitarną jachtu, koszulki dla załóg, pakiety instrukcyjne i niespodzianki od sponsorów.
 
A w piątek część nieoficjalna, z muzyką, poczęstunkiem i opracowywaniem strategii. Zaczynamy o 18.00 – nie może Was zabraknąć!
obraz nr 1

 
SailBook.pl

Komentarze