Żeglarskie Mistrzostwa o Puchar JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

0
649

Zapraszamy na IX Żeglarskie Mistrzostwa o puchar JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, organizowane przez Sekcję Żeglarską AZS SGH w dniach 16 i 17 maja w Ośrodku Sportów Wodnych AZS w Zegrzu Południowym dla studentów polskich uczelni. Regaty objęte są honorowym patronatem JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Tegoroczna  edycja przewiduje rozegranie dwudniowych regat. Pierwszego dnia odbędą się eliminacje załóg podzielonych na dwie grupy. Dziesięć najlepszych załóg zakwalifkuje się do niedzielnego finału w którym zostanie wyłoniona najlepsza załoga. W każdej grupie przewiduje się od 4 do 6 wyścigów na jachtach typu Omega. Uczestnicy walczą o przechodni puchar JM Rektora SGH oraz nagrody ufundowane przez sponsorów. Tegoroczna edycję wspierają: “The Boat Trip”, “Błękitny Piotruś” oraz “Alma-Press”. Do wygrania między innymi tygodniowy charter jachtu kabinowego na mazurach, vouchery na rejsy w m.in Grecji i Chorwacji oraz wiele innych nagród.

 

                               

 

Kto może wziąć udział?

Trzyosobowe załoga, w której minimum jedna osoba jest studentem, doktorantem albo pracownikiem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz minimum jedna osoba posiada patent żeglarski.

 

Zgłoszenia  i pytania:

Zgłoszenia należy kierować na adres: sgh.regaty@gmail.com lub telefonicznie 694-127-330.

Komentarze