ZAPROSZENIE – Uroczyste Zakończenie Pucharu Bałtyku Południowego 2013

0
624

Z prawdziwą przyjemnością informujemy o zakończeniu przygotowań do uroczystości Zakończenia tegorocznej, I edycji Pucharu Bałtyku Południowego. W momencie podejmowania decyzji o wdrożeniu projektu nikt z członków Konferencji Bałtyku Południowego nie był w stanie przewidzieć wszystkich implikacji z nim związanych. W dniu dzisiejszym, na kilka dni przed wyznaczonym terminem sezonowego podsumowania, wiedza zespołu realizującego projekt pozwala na dokonanie zmian i modyfikacji w zasadach rozegrania Pucharu Bałtyku Południowego w 2014 roku.

Zaszczytny obowiązek Zakończenia I edycji Pucharu Bałtyku Południowego został przyjęty przez naszych Kolegów z Regionu Elbląskiego i objęty patronatem Jacka Protasa, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Uroczystość odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2013 w Elblągu w Hotelu MŁYN Aqua SPA ul. Tadeusza Kościuszki 132, początek godz.1400.

W programie, poza nieodzownymi czynnościami ceremonialnymi, przewidziane jest wręczenie nagród uczestnikom Pucharu Bałtyku Południowego 2013. Puchary i trofea stosownie do lokat w klasyfikacji Pucharu Bałtyku Południowego zostaną wręczone sternikom sklasyfikowanym w grupie KWR za miejsca od I do X oraz w grupach ORC i OPEN za miejsca od I do VI. Wyróżnienia otrzymają również najaktywniejsi sternicy każdej z klasyfikowanych grup oraz wszystkie Panie, będące sternikami jachtów, które wzięły udział w regatach sklasyfikowanych w Pucharze Bałtyku Południowego. Wyróżnimy też Organizatorów najpopularniejszych regat w grupie KWR, ORC i OPEN.

Patroni Pucharu Bałtyku Południowego:

Jacek Protas                Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Olgierd Geblewicz         Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

Mieczysław Struk          Marszałek Województwa Pomorskiego

zapraszają wszystkich uczestników Pucharu Bałtyku Południowego do wzięcia udziału w uroczystości

Członkowie Konferencji i Biura Pucharu Bałtyku Południowego przyłączając się do owego zaproszenia, pozostają w przekonaniu, że uczestnicy żeglarskich zmagań swą liczną obecnością potwierdzą słuszność założeń projektu oraz wolę uczestniczenia w nim w roku 2014 i latach następnych.

Dla zapewnienia miłej atmosfery oraz sprawności przebiegu uroczystości Organizator prosi o potwierdzenie swego udziału w terminie do 10 grudnia 2013 na adres Biura Regionalnego w Elblągu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, e-Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. k.komorowski@warmia.mazury.pl , tel.55 232 67 76

Komentarze