Zakończenie regat Bitwa o Gotland – Delphia Challenge

0
872

 

3 grudnia w pięknych wnętrzach elbląskiego hotelu Młyn odbyło się uroczyste podsumowanie najtrudniejszych na Bałtyku regat Bitwa o Gotland – Delphia Challenge 2016.
 

 

Wśród prawie setki gości pojawili się m.in. reprezentanci urzędu marszałkowskiego i Senatu RP, przedstawiciele sponsorów, w tym najważniejszego, czyli DELPHIA YACHTS, kluby żeglarskie, zawodnicy i sympatycy tych wyjątkowych regat samotników.

 

W części oficjalnej dyrektor regat Krystian Szypka, który wcielił się zarazem w rolę prowadzącego uroczystość, po krótkim podsumowaniu i kilku wystąpieniach przybyłych VIP-ów, wręczył nagrody zawodnikom z miejsc 1-3 w klasach OPEN, ORC-2 i ORC-1 oraz podziękowania wszystkim, którzy wsparli tegoroczną, piątą już edycję Bitwy. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali niesamowite, ręcznie wykonane stalowe tarcze wojowników.

 

Najważniejsze i równie niepowtarzalne puchary Bitwy o Gotland i Delphia Challenge wręczono zwycięzcom w klasie OPEN – tu z rąk Ewy Kot z Delphia Yachts puchar w imieniu Jerzego Matuszaka (s/y Dancing Queen) odebrała żona, oraz w klasie ORC – tu z rąk pani dyrektor Grażyny Kluge ciężki stalowy puchar przechodni odebrał Elblążanin Mirosław Zemke (s/y Hobart).

Po części oficjalnej zawodnicy, organizatorzy i sympatycy spędzili resztę wieczoru i nocy na tradycyjnej integracji we wspaniałej, typowej dla Bitwy o Gotland atmosferze.

Następna Bitwa o Gotland – Delphia Challenge już we wrześniu 2017. 

oceanTEAM & MARISTO.pl

 

 ORGANIZATOR

           obraz nr 4

 PARTNER STRATEGICZNY  

obraz nr 5

SPONSORZY

obraz nr 6

                                                                               PARTNERZY                                                                            PARTNER HONOROWY

obraz nr 7

PARTNERZY MEDIALNI

obraz nr 8

 

Komentarze