Z „Zejmana” do Kenii

0
357

Klub Morza „Zejman” zaprasza na Nadzwyczajny Wieczór Podróży i Przygody: Z „Zejmana” do Kenii. W piątek 2 września 2011 r. o godzinie 20.00 do Klubu Morza „Zejman” na Wyspie Spichrzów przy ul. Motławskiej.

Okazuje się, że Klub Morza „Zejman” może wysłać swoich klubowiczów choćby do Kenii, a to dzięki niezwykłemu wystrojowi jego wnętrza! Kpt. Dariusz Drapella z przyjaciółmi zorganizował w klubie partyjkę gry w scrabble a przy okazji pstryknął kilka zdjęć z myślą posłania ich na konkurs podróżniczego magazynu National Geographic „Traveler”. Ku naszej satysfakcji fotografia z „Zejmana” zajęła I miejsce! Jej autor, i Zosia Drapella, także grająca w scrabble w Zejmanie,  w nagrodę pojechali do Kenii.

W piątkowy wieczór Darek i Zosia pokażą nam to, co „upolowali” aparatem na kenijskich bezdrożach i, rzecz jasna, zaprezentują zdjęcia z konkursowej gry w Scrabble w „Zejmanie”.

Idąc za ciosem ogłosimy tego dnia nasz klubowy konkurs na najatrakcyjniejszą fotografię z „ZEJMANA”.
Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!

Do zobaczenia w Zejmanie!

Przy wejściu wrzucamy do kufelka symboliczny datek: 2 zł od osoby, na pozyskanie nowych eksponatów Członkowie klubu „Zejman” z opłaconymi składkami za 2011 r. wstęp bezpłatny.

Klub Morski Zejman

Komentarze