Yachting Holidays – wakacje na jachcie, atrakcyjne oferty Last Minute i First Minute!

0
442

Yachting Holidays jest dumnym partnerem grupy TUI, korzystając z zaplecza i ponad 40 lat doświadczeń firm Sunsail, The Moorings i Le Boat. Ponadto w ofercie mamy produkty ponad 40 firm i instytucji czarterowych na świecie, zarówno tych globalnych jak i lokalnych, specjalizujących się w konkretnych kierunkach i akwenach.

Oddajemy do Państwa dyspozycji wszystkie nasze oferty z bonifikatą 10, 15 a w niektórych przypadkach nawet 20%! Polecam również Państwa uwadze nasz program More Miles – More Smiles. Im więcej Państwo z nami żeglujecie, tym więcej zdobywacie mil, które uprawniają do bonifikaty przy kolejnych czarterach i rejsach. Jeśli zaś polecicie nas swoim znajomym my odwdzięczymy się udzielając Państwu kolejnych rabatów lub oferując pakiet dodatkowych usług bezpłatnie.

Dobrze wiem jak istotny jest urlop, na który czekamy z rodziną, przyjaciółmi nierzadko przez cały rok. Lubię mieć komfort i przekonanie, że nic nie stanie na przeszkodzie aby to był czas wolny od trosk, pełen relaksu i wypoczynku. Przywilejem będzie dla mnie móc zaopiekować się Państwa wakacjami od chwili złożenia zamówienia aż do dnia szczęśliwego wyokrętowania w porcie.

Z żeglarskim pozdrowieniem i do zobaczenia!
Monika Kapler
Yachting Holidays
SEAS Group Polska

Komentarze