XXXI PUCHAR ARKI 2011

0
368

Żeglarze klas Laser Standard, Laser Radial i Laser 4,7 przez trzy dni rywalizowali w regatach o XXXI Puchar Arki i w eliminacjach do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w Gdyni na zatoce Gdańskiej. Warunki pogodowe pozwoliły na przeprowadzenie w każdej klasie po 9 wyścigów przy sile wiatru 7-9 m/s.

Żeglarze SEJK Pogoń Szczecin, którzy byli jedynymi reprezentantami województwa Zachodniopomorskiego mogą zaliczyć start w regatach do bardzo udanych.

W klasie Laser Standard Michał Gryglewski zajął 2 miejsce. W klasie Laser Radial Tadeusz Kubiak zajął 2 miejsce ustępując miejsca na podium tylko Maciejowi Rudawskiemu obecnemu Mistrzowi Świata. Patryk Urba zajął 5 miejsce. W klasie Laser 4,7 Maciej Figiel zajął 4 miejsce.