Wolontariat podczas Mistrzostw Europy w Pływaniu

0
385

Poszukujemy wolontariuszy do obsługi Mistrzostw Europy w Pływaniu na Basenie 25 m, które odbędą się w Szczecinie w terminie 8-11 grudnia 2011. Szukamy osób otwartych i komunikatywnych, które biegle posługują się co najmniej jednym z języków: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, włoskim, hiszpańskim, jak również innymi językami europejskimi. Od wolontariuszy wymagamy pełnej dyspozycyjności od 5 do 11 grudnia.

W zamian oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia przy organizacji imprezy sportowej rangi europejskiej, reprezentowania naszego miasta wobec gości ze wszystkich zakątków Europy oraz dobrą zabawę.

Wolontariat będzie polegał na pomaganiu zawodnikom, widzom, mediom. Znajomość języków obcych jest więc niezbędna, pływania – niekoniecznie:)

Osoby zainteresowane wolontariatem podczas Mistrzostwach Europy prosimy o przesyłanie swoich podstawowych danych w formie CV. Nasz adres: wolontariat@ecszczecin2011.eu.

Odezwiemy się do wszystkich. A wybranym już teraz gwarantujemy uczestnictwo w najważniejszej sportowej imprezie roku w Polsce, która – dzięki Waszej
pomocy – może okazać się wielkim sukcesem.

Zapraszamy do współpracy!

W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub pod nr tel. 609 602 996.

Aleksandra Wiśniewska

Komentarze