Wiosenny trening na Odrze

0
708

Niestety, zima wygrała z organizatorami regat Spring Match Race. Z uwagi na dość grubą warstwę lodu, unieruchamiającego 6 regatowych jednostek DS – 37 w Marinie Skovshoved (Danii), o zalegającym na nim śniegu nie wspominając, Royal Danish Yacht Club został zmuszony odwołać pierwszy raz w historii regaty, w których udział wziąć miała m.in. szczecińska załoga Patryk Zbroja Yacht Racing Team.

Jednak sezon regatowy trwa nadal. Niezrażeni szczecinianie zapraszają na ekstremalny trening już jutro, tj. 23.03.2013 r. u stóp Wałów Chrobrego, w godzinach od 12.30-16.00, o ile warunki pogodowe pozwolą oraz Kapitanat Portu Szczecin nie wyda zakazujących żeglugę restrykcji.

Trening odbędzie się na udostępnionych przez Polish Match Tour trzyosobowych jachtach klasy Skippi Match. Oprawę sprzętową i logistykę zapewni firma BAKISTA.

Najodważniejsi kibice będą mogli również spróbować swoich sił.

Obudźmy Szczecin z zimowego snu!!!

 

Sponsorem załogi jest Spółka HORYZONT. Jedną ze sztandarowych marek spółki jest doskonale znany nie tylko na polskim rynku sklep żeglarski BAKISTA, z główną bazą w Szczecinie. Oferta sklepu, to kilkadziesiąt tysięcy produktów najlepszych światowych (w tym producenta odzieży żeglarskiej SLAM) i polskich producentów, atrakcyjne cen i jedyny w swoim rodzaju katalog, który można zamawiać również w sieci (bakista.pl). 

Partnerami załogi są:  

– MARINA HOTELE sp. z o.o. – właściel marki MARINA CLUB i MARINA RESTAURANT w Szczecinie 

– SLAM Szczecin przedstawiciel na Polskę włoskiej firmy SLAM produkującej zaawansowaną technologicznie odzież żeglarską

– Enterprise Logistics – spółka transportowa z siedzibą w Szczecinie;

– Miasto Szczecin – team bierze udział w projekcie „Szczecin_z całego serca polecam. AMBASADOR” promującym markę SZCZECIN FLOATING GARDEN,

– Polish Match Tour – pierwszy i jedyny w historii polskiego żeglarstwa cykl regat meczowych rozgrywany nieprzerwanie od 2007 r. Organizatorem cyklu jest firma MT Partners. Patronem regat jest Ministerstwo Sportu. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie cyklu – www.polishmatch.pl

 

Komentarze