Uprawiaj sport taniej z Henri Lloyd

0
793

 

Przy okazji letnich promocji w Henri Lloyd pod nóż poszły również ceny najnowszej kolekcji HL Sport. Już teraz jej kluczowe produkty można kupić do 40% taniej!

 

Sportowy tryb życia stał się w ostatnich latach bardzo modny. Coraz bardziej zaczynamy dbać o nasze ciało i zdrowie. Każdy kto uprawia sport zdaje sobie sprawę, jak ważnym elementem jest dobrej jakości odzież. Bez niej nie tylko będziemy się czuć niekomfortowo, ale źle dobrana można nam sprawić więcej krzywdy niż pożytku.

 

 

Henri Lloyd korzystając ze swojego doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych w odzieży żeglarskiej, postanowił poszerzyć swoją ofertę o kolekcję sportową. Skierowana jest ona zarówno do amatorów, profesjonalnych sportowców, jak i miłośników dyscyplin ekstremalnych. Wśród których nie brakuje również znanych osób, jak np. sir Ben Ainslie, sławny angielski żeglarz.

 

Co można znaleźć w kolekcji HL Sport? Jednym z jej kluczowych produktów jest kurtka Abel, wyprodukowana z wysokiej jakości 2-warstwowego laminatu GORE-TEX®, który zapewnia wysoką oddychalność i wytrzymałość, a dodatkowo, co jest bardzo ważne podczas uprawiania sportu – niewiele waży. Kurtka jest też wiatoro- i wodoodporna. Można w niej zarówno spacerować, biegać, jeździć na rolkach czy rowerze, a nawet uprawiać wspinaczkę. Jednym słowem można zmieniać dyscypliny, ćwiczyć w różnych warunkach atmosferycznych, ale nie trzeba zmieniać kurtki. Podobne uniwersalne zastosowanie mają również inne kurtki z kolekcji HL Sport, a także szybkoschnące koszulki z filtrem UV oraz bluzy wykonane z mikrostreczu, zapewniającego lekką ochronę przed chłodem.

 

 

Teraz wszystkie produkty z linii HL Sport można kupić taniej nawet do 40%. Odzież dostępna jest zarówno w sklepie internetowym, jak i salonach Henri Lloyd na terenie całej Polski.

 

 

 

Komentarze