Tylko na Targach BOATEX budowa łodzi na żywo!

0
645

Podczas Targów BOATEX, które od 6 do 8 lutego zagoszczą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie można nie tylko zapoznać się z ekspozycją wystawców, ale również wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących. Wśród nich m.in. pokazy konstrukcji  i budowy  łodzi!

 

Czy amatorska budowa katamaranów jest trudna? Jakich materiałów i narzędzi trzeba użyć do budowy canoe? Dlaczego już na etapie konstrukcji wiosłowych i żaglowych należy zwrócić szczególną uwagę na detale?

 

Na te i wiele innych pytań podczas Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX odpowie Marcin Bober wraz z przyjaciółmi z forum.zegluj.net. Na stoisku pasjonatów szkutnictwa poza warsztatami budowy łodzi odbędą się również pogadanki na temat amatorskiego konstruowania katamaranów, roli dobrego planu działania oraz techniki realizacji projektów.

 

Udział w Targach BOATEX i odwiedzenie stoiska konstruktorów to również okazja do spotkania się z takimi twórcami amatorskich jednostek pływających, jak Marian Strzelecki, Stefan Ekner, Przemysław Herbut, Krzysztof Mnich i oczywiście Marcin Bober. Podczas trzech targowych dni znajdzie się również czas na zaprezentowanie historii amatorskiego ruchu budowniczych w Polsce, budowy canoe w technice Skin on Frame, bezpłatnego programu komputerowego do projektowania jachtów i łodzi.

 

Przypominamy!

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych potrwają od 6 do 8 lutego 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym miejscu i czasie odbędą się Targi Wędkarskie RYBOMANIA oraz Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE. Łącznie w trzech wydarzeniach zaprezentuje się blisko 300 wystawców. Organizatorzy spodziewają się 35 000 zwiedzających.

 

Komentarze