„TTSR 2013 najlepsi ze Szczecina na pokładzie Rekina”

0
526

Weź udział w prestiżowych regatach The Tall Ship Races 2013, poczuj atmosferę wielkiego wydarzenia, prawdziwego bałtyckiego żeglarstwa – dołącz do nas. To najbardziej spektakularne regaty w tym rejonie świata. Ponad 200 jednostek, a wśród nich  20 to największe żaglowce. Gwarantujemy wspaniałą przygodę, adrenalinę, super zabawę. Będziemy walczyli o zwycięstwo w swojej klasie na jachcie S/Y Sharki.

S/y „Sharki” jest jachtem klasy RUBIN zbudowanym w 1972 r. w USA.  Wybudowany został z drewna mahoniowego o poszyciu diagonalnym. To szybki jacht wyprawowy, z dużym kambuzem i wygodną mesą.Posiada dwie kabiny dwuosobowe, kabinę kapitańską, kabinę nawigacyjną, przestronną toaletę. Na wyposażeniu jachtu znajduje się lodówka, radio z CD. Kabina nawigacyjna wyposażona jest w radar, GPS z ploterem, UKF z DSC, wskaźnik siły i kierunku wiatru, echosonda, kompas magnetyczny.

Jacht brał udział w wielu regatach na Bałtyku, Morzu Północnym na wodach Jeziora Dąbskiego, Zalewu Szczecińskiego. W większości z nich zajmował I miejsce. Do poważniejszych rejsów zaliczyć można trzytygodniową wyprawę na ALANDY, dwutygodniowy rejs na GOTLAND gdzie załoga brała udział w „Tygodniu Średniowiecza” w Visby, wyprawę do fiordów norweskich, Lofotów Norweskich, na Islandię, wyprawy po wodach Atlantyku i Morza Śródziemnego oraz niezliczoną ilość krótszych i dłuższych rejsów na Bornholm, Christianso, Rugię, Kopenhagę, Helgoland.

 

Tegoroczne regaty The Tall Ship Races podzieliliśmy na cztery etapy:

I etap (przelotowy) – Świnoujście – Kopenhaga – Aarhus

Od 29 czerwca do 06 lipca – 8 dni  Cena 960 PLN

 

II etap  (pierwszy wyścig) – Aarhus – Helsinki

Od  06 lipca do 19 lipca – 14 dni Cena 2.100 PLN

 

III etap (przelotowy) – Helsinki – Tallin – Ryga

Od 19 lipca do 27 lipca – 9 dni Cena 1080 PLN

 

IV etap (drugi wyścig) – Ryga – Szczecin 

Od 27 lipca do 06 sierpnia – 11 dni Cena 1800 PLN

 

Cena zawiera:

1 miejsce na jachcie

Transport wynajętym busem do miejsca zaokrętowania/wyokrętowania

Opiekę Kapitana

Koszulki dla załóg

Do powyższych cen należy doliczyć kwotę 50 PLN za dobę za wyżywienie.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych

Kpt. Jachtowy Cezary Wolski  tel 501-043-100,   534 300 047  email: poczta@sharki.pl  

www.sharki.pl

Komentarze