Targi Łodzi i Sportów Wodnych BOOT&FUN 2014 w Berlinie

0
707

Szanowni Państwo,

jako przedstawiciel Targów Berlińskich chcielibyśmy przesłać informacje na temat zbliżającej się imprezy BOOT&FUN 2014 – najstarszych w Niemczech targów żeglarskich,  które odbędą  się  w dniach 27 – 30 listopada. Targi poświęcone są  głównie łodziom , turystyce i sportom wodnym. Coś dla siebie znajdą tutaj także miłośnicy innych form aktywności na świeżym powietrzu  takich jak wspinaczka, kolarstwo czy bieganie.

Położenie Berlina  – wśród licznych jezior, rzek i kanałów –  sprzyja sportom wodnym , targi przyciągają więc  wielu ich miłośników. BOOT&FUN jest ważnym dla branży miejscem nawiązywania kontaktów, wymiany informacji i znaczącym wydarzeniem dla wszystkich wielbicieli sportów wodnych.

W sześciu halach zaprezentowane zostaną łodzie motorowe i żaglowe oraz szeroki wybór akcesoriów i wyposażenia. Wśród wystawców znajdą się producenci łodzi i jachtów, jak również wypożyczalnie kajaków, kluby jachtowe, surfingowe, mariny, przystanie kajakowe, hotele, wypożyczanie rowerów. Na wydzielonym terenie będzie można zobaczyć łodzie mieszkalne i tratwy.  Na targach znajdą się również oddzielne sektory poświęcone wędkarstwu i kajakarstwu. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą sprzętu sportowego oraz skorzystać z porad ekspertów. Po raz kolejny odbędzie się też największa w Niemczech giełda łodzi używanych.

W ofercie targów znajdują się liczne wykłady i pokazy jak np. Wake Masters – finał mistrzostw w wakeboardingu.

 

Targi odbywają się w dniach 27-30 listopada 2014 w godzinach 10-18 w Berlińskich Terenach Wystawienniczych

 

26 listopada w godzinach od 18 do północy odbędzie się Gala  – Noc Łodzi – przyjęcie biznesowo towarzyskie połączone z nocnym zwiedzaniem wystawy. W zeszłym roku udział w Gali wzięło ponad 7000 gości.

 

Organizatorem  BOOT&FUN BERLIN  jest  Messe Berlin GmbH:

 

Messedamm 22, DE-14055 Berlin, tel.: +49(0)30/3038-2008

 boot@messe-berlin.de

 

Wszelkich dostępnych informacji na temat targów udzieli Państwu:

PROMESSE Warszawskie Przedstawicielstwo Targów Berlińskich

ul. Baśniowa 3, lok. 410, 02-349 Warszawa

tel.: (0-22) 215 47 69, fax: (0-22) 823 82 10

email: promesse@targiberlinskie.pl

www.targiberlinskie.pl 

 

Przedstawicielstwo oferuje także bilety na targi w promocyjnych cenach:

Bilet jednodniowy – 9 euro

Bilet wielokrotnego wstępu – 13 euro

Bilet jednodniowy i  Gala Noc Łodzi – 20 euro

Komentarze