Targi Arbos – Nowa jakość w branży

0
376

Międzynarodowe Targi Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland odbędą się w dniach 2-4 października 2014 r. w Expo Arenie w Ostródzie już po raz drugi. Wydarzenie skierowane jest bezpośrednio do branży przemysłu jachtowego. To miejsce spotkania branżystów zaangażowanych w produkcję łodzi i jachtów, a więc niepowtarzalna okazja do czynnego udziału w rozwoju ważnej dziedziny polskiej gospodarki.

W październiku na największej powierzchni wystawienniczej, wśród targów jachtowych w Polsce, gościć będą kupcy i dostawcy z branży przemysłu jachtowego z Polski, Europy Środkowo – Wschodniej oraz Skandynawii.

– Z przyjemnością możemy powiedzieć, że pierwsza edycja wydarzenia w 2013 roku cieszyła się sporym uznaniem wystawców i odwiedzających przede wszystkim ze względu na swoją unikalną formułę – mówi Tomasz Skorupski, Manager Projektu.

ARBOS Poland to międzynarodowa impreza branżowa, dedykowana wystawcom oferującym: gotowe wyroby kompozytowe, systemy kompozytowe, maszyny przemysłowe, technologie, oprogramowanie, wyposażenie, elektronikę, tkaniny tapicerskie, nawigację, napędy/silniki, ożaglowanie, projektowanie, modelarstwo, usługi cnc, doradztwo produkcyjne, maszyny i narzędzia, ochronę środowiska, okucia przemysłowe, kompozyty drewniane, logistykę łodziową.

Już dziś w branży mówi się, że targi ARBOS Poland reprezentują zupełnie nowy, na polskim rynku, rodzaj spotkania biznesowego dla przemysłu jachtowego. Dlaczego? Ponieważ w centrum uwagi odwiedzających je profesjonalistów są przede wszystkim technika i technologia. Dlatego wśród profesjonalnych zwiedzających nie brakuje producentów jachtów, projektantów oraz konstruktorów poszukujących innowacyjnych rozwiązań do realizacji swoich pomysłów. Odwiedzą nas także: dealerzy, dystrybutorzy, inwestorzy, właścicieli przystani, pasjonaci żeglarstwa i motorowodniactwa.

– Ideę organizacji targów popierają niemal wszystkie czołowe media branżowe oraz organizacje zrzeszające zainteresowane podmioty – dodaje Tomasz Skorupski.

 

Szczegółowe informacje na www.ArbosPoland.com

 

Organizator: Expo Arena S.A.

Komentarze