Sunreef Yachts zbuduje kolejny super jacht żaglowy – Sunreef 82 Double Deck

0
333

Modna i jednocześnie ponadczasowa linia kadłuba wynika z nieustannych poszukiwań nowych inspiracji i rozwiązań estetycznych przy użyciu najnowszych technologii dizajnerskich.

Struktura Double Deck umożliwia posiadanie dużej kabiny armatorskiej na przedzie jachtu, przestrzennego i jasnego salonu oraz wewnętrznej sterówki z widokiem na morze. Jacht jest przeznaczony dla 7 gości, którymi zajmować się będzie 2-3 członków załogi. Właściciel wraz z małżonką zajmą luksusowy suite na przedzie jachtu, a goście ulokowani zostaną w kabinie VIP z łóżkiem typu queen i kabinie gościnnej twin /double z dodatkowym łóżkiem Pullman

Innowacyjnym elementem na pokładzie tego super jachtu jest dodatkowe półpiętro – mezzanine mieszczące się w salonie, na głównym pokładzie, po lewej stronie i zawierające wypoczynkową lounge ze stolikiem koktajlowym i fotelami. Będzie tutaj również schowek na sprzęt do malowania gdyż właściciele chętnie poświęcają swój czas temu hobby.

Dwupiętrowy suite właścicielski zajmuje przednią część jachtu ciesząc się tym samym wspaniałym, panoramicznym widokiem na morze. W jego skład wchodzi prywatna sypialnia, jacuzzi i siłownia na głównym pokładzie i garderoba oraz łazienka w kadłubach na dole.

Luksusowe kabiny dla gości mieszczą się w lewym kadłubie, każda z nich posiada prywatną łazienkę z toaletą oraz przestrzenną garderobę. Kabiny wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-video oraz indywidualnie kontrolowaną klimatyzację.

Przestrzeń wypoczynkowa na zewnątrz to kokpit o powierzchni 64m2, na którym mieści się duży stół obiadowy dla 8 osób, fotele wiklinowe, mały ogródek kwiatowy oraz materace do opalania, pod którymi umieszczony zostanie skuter motorowy i sprzęt do nurkowania dla 6 osób. Na górze znajduje się przestrzenny pokład słoneczny wyposażony w sterówkę, barbecue, bar koktajlowy z maszynką do lodu, stół obiadowy i stolik kawowy oraz liczne leżaki do opalania.

Sunreef 82 Double Deck zbudowany będzie z lekkich materiałów kompozytowych, które stocznia wprowadziła do procesu produkcyjnego w 2007 roku. Jego wodowanie przewidziane jest na czerwiec 2012.

Pozdrawiam,
EWA STACHURSKA
PR SUNREEF YACHTS
ewa@sunreef-yachts.com
www.sunreef-yachts.com
Tel: + 48 601 315 206

 

Komentarze