Sunreef Yachts prezentuje katamaran motorowy 70 Sunreef Power Blue Belly

0
776

 

Stocznia Sunreef Yachts z przyjemnością ogłasza, iż w ostatnich dniach Maja 2015r. został zwodowany katamaran motorowy z linii  70 Sunreef Power z w pełni otwarty salonem. Jednostkę nazwano Blue Belly. 

Na specjalne życzenie właścicieli, którzy cenią sobie niezwykły luksus i komfortową przestrzeń, Projektanci Sunreef zdecydowali się w całości otworzyć salon na głównym pokładzie i usunąć wewnętrzną sterówkę. Dzięki temu zabiegowi udało się klasyczną przestrzeń uzupełnić w strefę wypoczynkową oraz jadalnię. Podobnie, jak w zwodowanej w 2014 r. jednostce  70 Sunreef Power 1 Life, prosto z salonu można dostać się do suitu właścicielskiego, który znajduje się na przodzie jachtu. Kabina właściciela wyposażona jest w system „magic glass”, który w doskonały sposób oddziela część sypialną od toalety.

 
 

W kadłubach zaprojektowano 2 kabiny VIP oraz 2 kabiny gościnne oraz przestronną kuchnię z osobnym wejściem od strony kokpitu. Pomieszczenia dla załogi umieszczono w 2 forpikach. Zarówno kokpit, jak i flybridge wyposażono w komfortowe materace, poduszki, rozkładane stoły oraz grill by spędzanie czasu w części zewnętrznej jachtu było jeszcze większą przyjemnością. Jednostka z powodzeniem zakwateruje w sumie 12 gości. 
 

 
 

Blue Belly została dodatkowo wyposażona w platformę hydrauliczną, którą umieszczono na tylnej części jachtu. Urządzenie pozwala m.in. na łatwy dostęp do wody na skuterze wodnym, czy pontonie.  

Platforma może również służyć wyłącznie w celach wypoczynkowych. Wystarczy ustawić na niej leżaki lub materace i rozkoszować się słonecznym dniem lub widokiem gwiazd w ciągu nocy.

 
 

Po zakończeniu prób morskich i sprawdzianów technicznych na Morzu Bałtyckim, Blue Belly zostanie oddany właścicielom, którzy planują wkrótce wypłynąć w rejs po Morzu Sródziemnym. . 

Pierwsza jednostka z linii 70 Sunreef Power została zwodowana w 2008 roku. Jej właściciel oraz współtwórca modelu, to znany francuski żeglarz – Laurent Bourgnon. Obecnie czarteruje on swój jacht  70 Sunreef Power JAMBO w rejonie Polinezji Francuskiej.  70 Sunreef Power charakteryzuje się niezwykle niskim zużyciem paliwa oraz oceanicznym zasięgiem, który pozwala odkrywać coraz to nowsze destynacje na całym świecie. Jest doskonałym jachtem dla osób ceniących sobie nowoczesny design, luksusowe wykończenie oraz nieograniczoną moc silników.

 

Komentarze