STS FRYDERYK CHOPIN będzie na Wagner Rally

0
351

Ahoj! Czuję się zobowiązany przekazać informację, że polski szkolny statek żaglowy FRYDERYK CHOPIN będzie obecny na Wagner Sailing Rally 2012 na British Virgin Islands i ogłoszone są już zapisy do zalogi specjalnego 10-dniowego 'REJSU WAGNERA’ na trasie Martynika – TrellisBay – Martynika. Jeżeli ktoś chcialby wziąć udział – doradzam pośpiech ponieważ ilość miejsc jest ograniczona…

J. Knabe YKP LONDYN

Na stronie internetowej zaglowca jest juz ogloszenie o zapisach – zatem posrednictwo YKP Londyn stalo sie zbedne. Kto chetny – dziala szybko i samodzielnie!

Adres strony żaglowca z ogłoszeniem: http://www.fryderykchopin.pl/rejsy/C1-11.htm
Trasa: Martynika – Nevis – Wyspy Dziewicze – Dominika – Martynika
Kapitan: Tomasz Ostrowski
Terminy: 17-01-2012 – 26-01-2012 (10 dni)
Cena: 1 900,00zł
Wolne miejsca: 30/30

Opis:
Rejs dedykowany Władysławowi Wagnerowi, którego głównym wydarzeniem będzie udział w uroczystościach odsłonięcia tablicy pamiątkowej ku czci tego żeglarza w zatoce Trellis na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. W spotkaniu „Wagner Sailing Rally 2012” potwierdziło już udział wielu Polskich i zagranicznych żeglarzy. Nie może zabraknąć także i Ciebie. A wszystko to w towarzystwie wspaniałych ludzi, w otoczeniu błękitnej wody obmywającej złote piaski, nad którymi chylą się palmy pełne ciężkich od soku orzechów.

Informacje dodatkowe:
Cena nie obejmuje kosztów przelotu. Ostateczną decyzję o portach pośrednich podejmuje kapitan po uwzględnieniu warunków pogodowych, oczekiwań załogi i innych.

Dojazd:
W przypadku problemu z rezerwacją biletu lotniczego prosimy o kontakt na adres biuro@3Oceans.pl – chętnie pomożemy.

YKP Londyn

Komentarze