Stocznia Sunreef Yachts: REAKTYWACJA

0
390

Po pożarze jednej z hal produkcyjnych stoczni, wieczorem dnia 19 stycznia 2012 r., stocznia Sunreef Yachts zaczyna już proces odbudowy spalonych jednostek. Utracono część jachtów w budowie, jednak zachowały się kluczowe formy, co w połączeniu z determinacją i wzmożonym zaangażowaniem pracowników umożliwi zminimalizowanie opóźnień w produkcji. Stocznia jest na etapie adaptacji innej hali produkcyjnej, formy zostały już tam przewiezione i od poniedziałku 23 stycznia rusza produkcja. Prezes stoczni Francis Lapp zapewnia, iż już za kilka dni wszyscy zatrudnieni pracownicy będą mieli bardzo dużo pracy. „Potrzebujemy wręcz zwiększyć moc produkcyjną, aby jak najszybciej odbudować utracone jednostki i zacząć kolejne konstrukcje”.

Stocznia utrzymuje wszystkie dotychczasowe zamówienia. Opóźnienie spowodowane tym nieszczęśliwym zdarzeniem nie przekroczy 3 miesięcy.

„Po tak licznych dowodach wsparcia ze strony Klientów, właścicieli jachtów, dostawców i wielu innych Przyjaciół stoczni, mamy tu wszyscy pełną motywację do działania”, zapewnia Francis Lapp.

Stocznia kontynuuje strategię rozwojową i będzie regularnie pojawiać się na targach jachtowych i organizować swoje prestiżowe eventy. Na tegorocznych targach w Cannes stocznia wystawi swoje nowości zgodnie z planem.

Ewa Stachurska
PR Sunreef Yachts
ewa@sunreef-yachts.com
www.sunreef-yachts.com
+ 48 601 315 206

Komentarze