SailBook Cup – największe podziękowania za podziękowania:)

0
475
Ruszyły zapisy do V edycji regat SailBook Cup

Z przyjemnością obserwujemy zgłoszenia nowych jednostek z całego wybrzeża, rozmawiamy z osobami szukającymi jachtów do charteru lub kompanów do załogi. Chętni wrażeń, rozsiani po całej Polsce, rozpoczynają przygotowania – a więc SailBook Cup nabiera rozpędu!

Konsekwetne inwestowanie w zadowolenie żeglarzy przynosi efekty

Cieszy, że obrany wspólny kurs na najdłuższe regaty w Polsce się sprawdza. Poczta pantoflowa działa. A na twarzach naszych uczestników gości uśmiech na myśl o kolejnej edycji.

Nie pozostaje nam nic innego jak dalej się starać, żeby stale podnosić poprzeczkę, stale się rozwijać, by w naszych regatach każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

I choć nagrody na gali się nie posypały.. nie spotkałam się jeszcze nigdy z tym, żeby uczestnicy regat nagradzali organizatorów

Podczas listopadowego podsumowania sezonu w Jachklubie Elbląg, wicekomandor i jednocześnie zawodnik jachtu Facil, mile zaskoczył nas podziękowaniami – dla Jacka „Komandosa Regat” i mnie „Organizatora regat”. Niestety nie mogłam pojawić się w Elblągu osobiście, więc Adam Kapczyński podziekował telefonicznie i przekazał nagrodę Jackowi – jaka ja byłam szczęśliwa po tej rozmowie.

 

Na naszym Zakończeniu Regat SailBook Cup 2014 w Filharmonii Bałtyckiej, co prawda w ramach Pucharu Bałtyku Południowego otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszych regat morskich, ale ile więcej radości przysporzyły nam okrzyki i wiwaty niemal całej widowni, gdy tylko wyczytano nasze regaty. Tego nie da się opisać słowami. 

Potem po części oficjalnej afterek w Baszcie Łabędź i wielki bukiet kwiatów dla mnie w uznaniu za dobrą robotę przy organizacji regat od Łukasza Politańskiego i Sławka Frajkopfa. Ja może zachowuję się jakby mnie nic nie ruszało, ale serce mam na właściwym miejscu:)

Wcześniej były podziękowania na stronie Jurka Kulińskiego od kapitana jachtu Polled, tegorocznego zwycięzcy, potem na facebooku od Moniki Kwiatkowskiej z Good Speeda i masa uścisków dłoni z wyrazami uznania od wszystkich uczestników.

Żadna nominacja czy nagroda na Gali tego nie zastąpi.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy kolejny raz stawili się na starcie!

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy towarzyszli nam zarówno na starcie, jak i uroczystym zakończeniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc w przygotowaniach tej edycji.

Dziękujemy Wam Żeglarzom!

Obiecujemy starać się jeszcze bardziej!

I pamietajcie, robimy to wszyscy razem!

 

Załoga SailBook Cup

Komentarze