Ruszyła strona projektu MAST!

0
809

Zapraszamy Was na nowo otwartą stronę unijnego projektu MAST, który ruszył kilka miesięcy temu. Jest to międzynarodowy projekt, w ramach którego w latach 2011-2013 będą organizowane rejsy na tradycyjnych żaglowcach, w tym na Generale Zaruskim. MOSiR w Gdańsku jest liderem tego przedsięwzięcia, a partnerują mu instytucje żeglarskie i edukacyjne z Polski, Litwy, Niemiec, Szwecji i Danii.

Pierwsze mityngi i rejsy szkoleniowe są już za nami, właśnie przygotowujemy kadrę do przyszłych rejsów z młodzieżą, a wszystko to możecie znaleźć na nowej stronie internetowej, pod adresem www.mast-project.eu. Strona jest obecnie w fazie testów i analiz funkcjonalności oraz wypełniania treściami przez naszych partnerów. Serwis będzie funkcjonował w każdym z języków partnerów projektu oraz w języku angielskim, który jest oficjalnym językiem Programu “Południowy Bałtyk”.

Strona internetowa oraz cały system identyfikacji projektu powstały we współpracy z renomowaną gdańską agencją reklamową Acrobat i naszym zdaniem prezentuje się całkiem nieźle. Oceńcie sami 🙂

Krzysztof Dębski
Koordynator Projektu „Gdańsk ratuje Żaglowiec”

Komentarze