Rockin That Boat – żeglarski projekt podróżniczy – chcecie dołączyć?

0
679

W maju 2014 roku ruszamy z nowym, multimedialnym projektem podróżniczym – “Rockin That Boat”. W trakcie trwania rejsu będziemy publikować reportaże oraz filmy z pokładu jachtu Delphia 40.3 “Trójka”.

Pierwszy etap wyprawy potrwa sześć miesięcy i obejmować będzie wybrzeże Europy – od Gdańska, przez Lizbonę i Barcelonę, do portów północnych Włoch. Spodziewajcie się wielu fajnych fotek, klasycznych morskich opowieści, solidnych wpisów blogowych oraz relacji z jachtowych zmagań kulinarnych.

Mamy również ambicję zrealizować pierwszy naprawdę interesujący, żeglarski serial telewizyjny. Spróbujemy połączyć żeglarstwo, turystykę i dobrą zabawę w przyjemny lifestylowy koktail (z odpowiednią domieszką rumu…). Zerowy odcinek już niedługo – póki co „na sucho” 🙂

Teraz najważniejsza część: możecie wziąć udział w wyprawie i stać się częścią załogi!

W połowie lutego ruszy kampania crowdfundingowa na portalu Indiegogo – za jej pośrednictwem będzie możliwa rezerwacja miejsca na poszczególnych odcinkach rejsu. Do waszej dyspozycji mamy dwie dwuosobowe kabiny, które z chęcią udostępnimy za niewielką opłatą. Szczegóły już niedługo.

Więcej o załodze jachtu oraz samym przedsięwzięciu możecie dowiedzieć się na oficjalnej stronie wyprawy:
www.rockinthatboat.com oraz profilach social mediowych:

https://www.facebook.com/RockinThatBoat

https://plus.google.com/+Rockinthatboat/posts

Zapraszamy do śledzenia rozwoju naszego projektu oraz relacji z samej wyprawy.

Komentarze