Rejs za darmo – wygraj żeglarską majówką Barcelona-Baleary

0
369

Rejs zaczniemy w Barcelonie. To drugie pod względem wielkości miasto w Hiszpanii. Znajduje się nad Morzem Śródziemnym i jest stolicą prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Warto dodać, że w tym niesamowitym mieście mieszka ok. 1,62 mln osób, aczkolwiek aglomeracja barcelońska jest znacznie większa i liczy 3,77 mln ludzi. Jażdy turysta znajdzie coś dla siebie. Dominuje tu nie tylko piękna pogoda, ale jest też wiele rozrywek i miejsc do zabawy. Bez względu na to, czy ktoś woli odpoczywanie na plaży, kąpiel w spienionych falach czy też mecz piłki nożnej – nie sposób się tu nudzić! Jeśli do tego dodać wspaniałe restauracje ze świetnym jedzeniem, dobre owoce morza to jest to miejsce które musisz odwiedzić. I siedziba klubu FC Barcelona.
Następnie ruszymy na archipelag Balearów. Majorka, Minorka, Ibiza – niekwestionowane piękności Morza Śródziemnego – potrafią zawrócić w głowie wszystkim: urlopowiczom, obieżyświatom, artystom, outsiderom, celebrytom i królom. Kuszą złocistymi plażami, turkusową wodą, odludnymi zakątkami. A także znakomitą kuchnią i bujnym życiem nocnym w światowych kurortach. Zależnie od warunków pogodowych na pewno zwiedzimy 3-4 porty na dwóch z wysp archipelagu. Przed sezonem, więc nie grozi nam zobaczenie tłumów niemieckich turystów:)

Aby wygrać polub profil „Sail the world” na facebooku tutaj. Następnie dołącz do eventu i zaproś do niego przynajmniej jedną osobę ze swoich znajomych.

Można przekazać nagrodę dowolnej osobie – dlatego im więcej osób z Twoich znajomych polubi profil „Sail the world” i weźmie udział w losowaniu, tym większa jest szansa, że Ty wygrasz. Po prostu każdy może przekazać wygraną Tobie.

Jeżeli zapiszesz się na rejs, a w trakcie losowania okaże się że wygrałeś, otrzymasz zwrot pieniędzy!Rozwiązanie konkursu 14.04.2013 o godzinie 21:00! 

Promocja dotyczy osób, które pierwszy raz polubią profil „Sail the world” w terminie 27.03.2013 – 14.04.2013. Więc zrób „I like” na profilu „Sail the world” i wygraj rejs!!

Więcej informacji o rejsie , który możesz wygrać znajdziesz tutaj.

Źródło: www.sailtheworld.pl

Komentarze