Regaty Mantra Cup 2014

0
614

Zapraszamy na regaty Mantra Cup do Dziwnowa w dniach od 6 do 8 czerwca 2014.

Regaty Mantra Cup 2014 to impreza o charakterze sportowym, dla czołówki morskich jachtów regatowych ORC International i ORC Club, z całego wybrzeża Polski i z Niemiec.

Gospodarzem regat Mantra Cup 2104 jest miasto Dziwnów, a organizatorami stocznia jachtowa Projektowanie i Budowa Jachtów i Szczecińskie Towarzystwo Żeglarskie. Wyścigi odbędą się na wodach przybrzeżnych, przy pięknej plaży w Dziwnowie. Zaplanowanych jest   jedenaście wyścigów na wiatr / z wiatrem.  

Znakomitą bazą postojową dla jachtów i miejscem dla imprez na brzegu jest nowo oddana Marina Dziwnów. Spodziewamy się idealnej pogody podczas długich czerwcowych dni. Zapewnimy profesjonalną organizację regat i wyspecjalizowane Jury. 

W bezpośredniej bliskości mariny są liczne pensjonaty, restauracje i sklepy. A słynna dziwnowska plaża i atrakcje turystyczne zachęcają do spędzenia miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi.

Regaty Mantra Cup są sponsorowane przez szczecińską stocznię jachtową Projektowanie i Budowa Jachtów, produkującą między innymi jachty mantra 7000, mantra 28, mantra 31 i mantra 35 oraz morskie katamarany  żaglowe.

Dalsze informacje: Andrzej Armiński, tel. 501 157 279, e-mail: aa@aarminski.com.pl,http://gplus.to/MantraCup

 

Fot. Marek Wilczek, XIII Regat Unity Line z jachtami z grupy ORC. 

Komentarze