Regaty Mantra Cup 2014 w Dziwnowie

0
581

 

W imieniu Burmistrza Dziwnowa – Pana Grzegorza Jóźwiaka oraz swoim własnym, mam przyjemność zaprosić na regaty Mantra Cup, które odbędą się w dniach od 6 do 8 czerwca 2014.

 

Regaty Mantra Cup 2014 powstały z myślą o sportowej rywalizacji czołowych polskich i niemieckich jachtów klasy ORC. Inicjatywa ta wychodzi naprzeciw pojawiającym się coraz częściej planom udziału polskich żeglarzy w regatach w Niemczech, w tym ORC Worlds 2014. Ma stworzyć okazję do oceny sił oraz wyznaczenia kierunków optymalizacji już na początku sezonu.

 

Gospodarzem regat Mantra Cup 2104 jest miasto Dziwnów i jego nowo otwarta marina, a organizatorami  –  stocznia jachtowa Projektowanie i Budowa Jachtów oraz Szczecińskie Towarzystwo Żeglarskie. Wyścigi odbędą się na wodach przybrzeżnych, przy pięknej plaży w Dziwnowie.

 

Szczegółowe informacje podaje załączone „Zawiadomienie o Regatach”. Więcej informacji można znaleźć na stronie regat www.mantra-cup.pl, a zwłaszcza na blogu regat http://gplus.to/MantraCup.

 

Podobnie jak w niemieckich imprezach ORC, do rejestracji jachtów i obliczania wyników regat Mantra Cup zostanie użyty portalwww.manage2sail.com, przygotowany specjalnie w polskiej wersji językowej.

 

Regaty Mantra Cup 2014 są sponsorowane przez szczecińską stocznię jachtową Projektowanie  i Budowa Jachtów, produkującą między innymi jachty mantra 7000, mantra 28, mantra 31 i mantra 35 oraz morskie katamarany. 
 

Andrzej Armiński

tel. 501 157 279

obraz nr 1

 
 
 
 
 

Komentarze