Rafał Sonik i fotograf Fakaru na plaży w Brzeźnie

0
492

Już w ten weekend prawdziwa gratka dla pasjonatów fotografii. Na plaży w Gdańsku Brzeźnie odbędzie się spotkanie z Jackiem Boneckim, podróżnikiem i fotografem w jednym. Chętnych zapraszamy w sobotę (28.07) w godzinach 22:00-24:00.

Dodatkowo w niedzielę w godzinach 15:00-18:00, oprócz ambasadora marki Sony, gościem będzie pierwszy Polak, który stanął na podium Rajdu Dakar – Rafał Sonik. Gorąco zapraszamy!

obraz nr 1

Rafał Sonik to sześciokrotny Mistrz Polski, pierwszy Polak, który stanął na podium Rajdu Dakar, zdobywca Pucharu Świata, biznesmen i społecznik. Jacek Bonecki jest fotografem, operatorem filmowym i jednocześnie ambasadorem marki Sony w dziedzinie fotografii. Z oboma Panami będzie można porozmawiać, obejrzeć sprzęt, którym Sonik startuje w zawodach, a także obejrzeć wystawę prac Boneckiego, m.in. z Dakaru.

obraz nr 2

Spotkanie z Sonikiem i Boneckim to jeden z punktów projektu Plażowy Plac Zabaw Sony. Przy molo w Brzeźnie najmłodsi mieszkańcy Gdańska oraz turyści mogą przez całe lato korzystać z placu zabaw. Codzienne konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci, strefa relaksu dla starszych, expo sprzętu audiowizualnego oraz kino pod gwiazdami to główne atrakcje, z których można korzystać bezpłatnie. Zapraszamy na plażę!

www.mosir.gda.pl

Komentarze