Puchar 6 Piw w Jachtklubie Stoczni Gdańskiej

0
665

Mam przyjemność zaprosić do udziału w tegorocznej edycji prawdziwie towarzyskich, jesiennych regat o Puchar 6 Piw. Wszystkie istotne informacje znajdziecie w załączonych dokumentach. Jest trochę do czytania, ale to, co najciekawsze zawarte jest w info i regulaminie. Teraz, to czego nie ma w dokumentach:
1. W najbliższą sobotę 08 września o g.1600 na przystani w Błotniku (Martwa Wisła k.Przegaliny, gmina Cedry Wielkie) rozpoczyna się część „przystaniowa” programu „Dnia Ryby” i trwać ma do wyczerpania sił oraz chęci jego uczestników; Wójt Gminy Cedry Wielkie i Polski Klub Morski zapraszają. Aby umożliwić uczestnikom Pucharu 6 Piw dotarcie do Błotnika przed zmrokiem, I wyścig zaplanowany zostanie tak, by zakończył się nie później niż o 1600; o g.1700 planowo otwierany jest most w Sobieszewie, zatem o 1800 można dotrzeć na miejsce.
2. W sobotę 15 września II wyścig Pucharu 6 Piw zostanie rozegrany w ramach I wyścigu regat o Puchar Komandora JKM „Neptun”, start do tego wyścigu o g.1100. Jachty zgłoszone do regat o Puchar Komandora JKM „Neptun” są automatycznie klasyfikowane w Pucharze 6 Piw, jednak można zgłosić się wyłącznie do startu w Pucharze 6 Piw. Więcej informacji w tej sprawie przed i po I wyścigu Pucharu 6 Piw.
3. W III i IV wyścigu mają zamiar wystartować jachty z załogami uczestniczącymi w Programie Edukacji Morskiej. Start tych załóg zmusi zapewne Organizatora do stosownej zmiany nazwy regat oraz zmiany tradycyjnej puli nagród. Decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły, ale zostaną podjęte starania o wprowadzenie modyfikacji nie naruszających istotnie wieloletniej tradycji regat.

Jachtklub Stoczni Gdańskiej z radością powita jak najliczniejsze grono uczestników i postara się zapewnić właściwą, żeglarską atmosferę. Zapraszamy!

Pozdrawiam,
Andrzej Szrubkowski

INFO

INSTRUKCJA ŻEGLUGI

REGULAMIN OBIEKTU

ZAWIADOMIENIE

Komentarze