Prime System wspiera SailBook CUP

0
837

Bardzo miło nam poinformować że w tym roku Prime System wspiera sponsorsko jedną z największych Polskich imprez żeglarskich na Bałtyku – Morskie Regaty Sailbook CUP.

„Regatowe żeglarstwo morskie jest niewątpliwie jedną z najbardziej wymagających i jednocześnie prestiżowych form współzawodnictwa, nie tylko z przeciwnikami, ale i samym sobą. Prime System zawsze angażuje się w ambitne projekty, szczególnie w tak nietuzinkowy sposób promujące Polski sport(..)” – Piotr Lesz, Prezes Zarządu Prime System Sp. z o.o.

Już 18 lipca startują kolejne regaty Sailbook CUP – najdłuższe morskie regaty rozgrywane na Morzu Bałtyckim liczące ponad 600Mn – tyle samo co słynne regaty Sydney – Hobart.

W dniach 18-26 Lipca ponad 30 jachtów stanie do walki o jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych trofeów jakie można zdobyć żeglując po Bałtyku. Trasa wiedzie z Sopotu do Szwedzkiego Visby a następnie opływając Gotlandię z powrotem do Sopotu. Daje to możliwość sprawdzenia się w trudnych warunkach dla załóg jachtów które w tym pasjonującym pojedynku spędzą w morzu ponad 7 dni.

W tym roku po raz pierwszy do walki o zwycięstwo stanie załoga Prime System na firmowym jachcie MIKKA – typ Maxi 95.

Zmagania będzie można śledzić w mediach, oraz na żywo w Internecie, ponieważ wszystkie jachty zostaną wyposażone w lokalizatory podające aktualną pozycję w czasie rzeczywistym.

http://primesystem.pl 

Komentarze