Polish Match Tour podejmuje współpracę z Patryk Zbroja YRT

0
344

To dobra wiadomość dla środowiska regatowego w Polsce, a przede wszystkim na Pomorzu Zachodnim. Organizatorzy pierwszego cyklu regat meczowych w Polsce – Polish Match Tour podejmują formalną współpracę z Patryk Zbroja Yacht Racing Team! Żeglarze regatowi to pasjonaci tworzący silną grupę, powiązaną zamiłowaniem do wyzwań, aktywnego wypoczynku i koleżeńską lojalnością.

Żeglarstwo, będąc jednocześnie dyscypliną olimpijską oraz sportem o wysokim prestiżu, pozwala na kreowanie marki potencjalnych partnerów o międzynarodowym zasięgu, ugruntowanie ich pozytywnego wizerunku oraz udział w widowiskach sportowych najwyższego formatu. Żeglarstwo regatowe wymaga połączenia szeregu dyscyplin. Załoga stanowi (podobnie jak w biznesie) zespół, którego role poszczególnych członków są szczegółowo doprecyzowane. Zespół taki jest zorientowany na osiągnięcie wspólnego celu, jakim jest zwycięstwo w danym wyścigu, meczu lub całych regatach.

W tym przypadku, współpraca Polish Match Tour oraz Patryk Zbroja Yacht Racing Team ma na celu propagowanie żeglarstwa regatowego poprzez wzajemną promocję prowadzonych projektów. Podstawowym zadaniem jest rozwój regat w formule matchracingowej zwłaszcza przy organizacji regat Szczecin Match Race i innych oraz startów polskich załóg w zawodach różnego szczebla. Rozwój żeglarstwa regatowego będzie tutaj naturalnym i wspólnym wynikiem współpracy.

„Współpraca z Patrykiem przy organizacji i rozwoju match racingu to dla nas naturalny krok i realizacja strategii Polish Match Tour opierającej się na silnych lokalnych imprezach regatowych oraz prężnie działających ośrodkach i zespołach żeglarskich. Dla Szczecin Mach Race i innych imprez rozgrywanych wokół macierzystej bazy Patryka jest to doskonałe wsparcie i promocja. Znamy się z Patrykiem od samego początku regat PMT w Polsce. Obserwując jego rozwój i progres w światowym rankingu jesteśmy przekonani że bliższa współpraca umożliwi obu stronom kolejne sukcesy” – podsumował Maciek Cylupa, organizator Polish Match Tour.

„Realizacja projektu obejmować będzie dotarcie do jak najszerszej rzeszy odbiorców – dodaje Patryk Zbroja – zarówno żeglarzy, jak i innych osób, które do tej pory nie mieli jeszcze okazji lub możliwości uprawiania tego sportu. W konsekwencji, chcemy powiększyć zainteresowanie tematyką żeglarstwa regatowego jednostek samorządu terytorialnego i partnerów biznesowych, które dalej umożliwiłoby finansowanie ciekawych, profesjonalnych projektów regatowych na arenie polskiej i międzynarodowej.”

Pozdrawiam,
Patryk Zbroja

Komentarze