PBP – Międzynarodowe Długodystansowe Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Tolkmicka 2014

0
480

„Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg” serdecznie zaprasza na doroczne Międzynarodowe Długodystansowe Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Tolkmicka. Są to szczególne regaty, gdyż wyścig odbywa się wokół całego Zalewu Wiślanego, przez co są one widowiskiem dla mieszkańców zarówno Mierzei Wiślanej jak również Wysoczyzny Elbląskiej.

Regaty zostaną rozegrane w dniach 13 – 15 czerwca 2014 roku. Miejscem regat jest port jachtowy w Tolkmicku, wody Zalewu Wiślanego. Regaty zostaną rozegrane w klasie KWR w trzech grupach startowych. Organizator planuje rozegranie jednego, całodziennego wyścigu. Start odbędzie się w dniu 14 czerwca 2014 roku o godzinie 07.30 na redzie portu Tolkmicko. Trasa regat zostanie usytuowana dookoła Zalewu Wiślanego po pławach nawigacyjnych. Meta regat wyznaczona będzie na redzie portu Tolkmicko.

Zgłoszenia do regat przyjmowane będą na formularzach w Biurze Regat w Tolkmicku w godzinach podanych w zawiadomieniu o regatach dostępnym na stronie internetowej organizatora: www.jachtklub.elblag.pl

Zakończenie regat, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów oraz losowanie nagród nastąpi dnia 14 czerwca 2014 roku o godzinie 20.00 w trakcie biesiady żeglarskiej w porcie Tolkmicko.

Serdecznie zapraszam zarówno do startu w samych regatach jak również do wzięcia udziału w charakterze widza i podziwiania zmagań żeglarzy na wodzie.

Zawiadomienie o regatach do pobrania – tutaj

Zgłoszenie do regat do pobrania – tutaj

 

w imieniu organizatora
Adam K. Kapczyński
V-ce Komandor
„Stowarzyszenia Jachtklub Elbląg”

 

Komentarze