Ocean650.com: Droga do Polski!

0
416

Jestem zmęczony i jednocześnie bardzo szczęśliwy, plan został zrealizowany w 100% z dużym plusem, ponieważ oprócz Regat Grand Prix Italia, Pornichet Select Francja i Regat UK Fastnet Anglia udało mi się wystartować również w Regatach  Marie Agnes Peron i szczęśliwie ukończyć Samotny Rejs oceaniczny na 1000mil, który były punktami ponad plan.

Do zrealizowania projektu pozostały tylko jedne Regaty: Transgascogne Francja i MINI TRANSAT!!!

A co z jachtem?

Dokładna ocena jachtu była możliwa dopiero po wyjęciu go z wody, już wiemy, że kadłub i balast są w porządku, maszt po zdarzeniu na parkingu zostanie sprawdzony już w Polsce. Ilość drobnych spraw do usunięcia jest na tyle duża, i tu we Francji kosztowna, iż zmuszeni jesteśmy przetransportować jacht i zmodernizować go w Polsce.

Do wyjazdu na kolejne regaty mamy trzy tygodnie, choć to niewiele czasu wiemy, że z pomocą wykwalifikowanej stoczni jest to możliwe, prosimy stocznię jachtową, która mogła by nam w tej modernizacji pomóc, chodzi tu o odbudowę zużytych podzespołów oraz o poprawienie osiągów regatowych jachtu.

W Polsce będziemy od środy 22.06.2011 i planujemy spotkanie z sympatykami projektu. Jest to dla nas wspaniała okazja aby się spotkać z sympatykami i przyjaciółmi projektu. O miejscu i czasie poinformujemy niebawem.

Reasumując potrzebujemy firmę w współudziale której zrealizujemy jeden z większych żeglarskich przedsięwzięć  Polski!

Pozdrawiam,
Radosław Kowalczyk
www.ocean650.com


Komentarze