Nowy, niezależny system szkolenia żeglarskiego

0
307

Oferuje on dla chętnych różne zakresy szkolenia żeglarskiego (wstępne, podstawowe, zaawansowane) na wodach śródlądowych i na wodach morskich.

Ciekawą propozycją dla kadry szkoleniowej jest możliwość ubiegania się o „Licencje Szkoleniowe HALS” (posiadanie których jest warunkiem niezbędnym dla realizacji szkoleń wg Systemu HALS). Przeznaczone są one dla organizacji, klubów, firm, jak i osób fizycznych. Określają one możliwości sprzętowe i kadrowe organizatorów szkolenia żeglarskiego, osobno na wody śródlądowe i na wody morskie.

Dla instruktorów żeglarstwa (spełniających odpowiednie warunki) chętnych do prowadzenia zajęć na szkoleniach żeglarskich realizowanych wg Systemu HALS, prowadzone są okresowe „Unifikacje Szkoleniowe HALS”. Mają one za zadanie zapoznanie z Systemem HALS, omówienie warunków i procedur organizacji szkolenia wg Systemu HALS, przedstawienie procesu metodycznego prowadzenia szkolenia oraz doskonalenie metodyki i umiejętności żeglarskich.

Od dnia 1 marca 2011 roku na portalu internetowym Stowarzyszenia HALS www.hals-sitz.org.pl dostępna jest już pierwsza część Systemu HALS, wraz z elementami wspomagającymi jego organizację i realizację szkolenia. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z powyższymi produktami Stowarzyszenia HALS i zachęcamy do współpracy.

 

Źródło: www.hals-sitz.org.pl

Komentarze