Nowości na ARBOS Poland

0
659

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland poinformowali niedawno o nowościach, które towarzyszyć będą wrześniowym targom – kiermaszu łodzi używanych oraz targach na wodzie. To urozmaicenie sprawi, że ostródzkie targi trafią do jeszcze większego grona odbiorców. We wrześniu w Ostródzie zapowiada się, więc prawdziwe święto żeglarstwa.

– Koniec sezonu urlopowego to idealna okazja do zakupu łodzi po okazyjnych cenach. Warto więc zarezerwować czas na wizytę w Ostródzie w dniach 26-29 września br. na kiermasz łodzi używanych – mówi Adam Miroński, manager projektu. – Tak atrakcyjny region turystyczny, jakim jest Warmia i Mazury, gwarantuje duże zainteresowanie potencjalnych kupujących. Ponadto dzięki odbywającym się w tym czasie targom ARBOS Poland możliwe będzie zapoznanie się z ofertą czołowych polskich producentów łodzi oraz dostawców wyposażenia.

Kiermasz odbędzie się w jednej z hal nowoczesnego obiektu, jakim jest ARENA Ostróda, jeden z  najnowocześniejszych w Europie obiektów targowo – konferencyjnych, który dysponuje ogromnymi i wysokimi na 19 m halami, systemem przesuwanych ścian czy wjazdami do wnętrza hal dla samochodów ciężarowych. Dobre warunki przechowania i prezentacji łodzi są więc zagwarantowane niezależnie od pogody.

Ponadto targi odbywać się będą także na… wodzie, w przystani Klubu Żeglarskiego Ostróda, gdzie zobaczyć będzie można najnowsze jednostki oraz je przetestować. – Sprzyjają temu warunki jeziora Drwęckiego – 12 km długości pozwoli na swobodne rozpędzenie się łodzi – dodaje Adam Miroński.

Szczegółowe informacje na temat targów ARBOS Poland znajdują się na stronie internetowej www.arbospoland.pl

Komentarze