North Sails w Polsce

0
502

Dzięki nieustannemu zaangażowaniu w rozwój innowacyjnych technologii i materiałów wykorzystywanych do szycia żagli North stał się światowym liderem w budowaniu żagli. North Sails, jako pierwszy zastosował technologię 3DL opartą na laminowaniu żagli na formie. North wprowadził też próby zmęczeniowe swoich materiałów, komputerowe metody numeryczne obliczajcie przepływy oraz wiele innych innowacji, które wpłynęły na rozwój nowoczesnego projektowania żagli. 

Żagle North były używane na większości jachtów biorących udział w ostatnich edycjach regat o Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race oraz wielu innych znanych wyścigach. Lista zwycięzców pływających na żaglach North Sails jest bardzo długa. Żagle North Sails to nie tylko silniki do jachtów morskich, ale praktycznie do każdego typu jachtu regatowego. North jest także topowym producentem żagli do łódek one-design i klas olimpijskich.

Podobnie jak w świecie wyścigów samochodowych tak i North Sails przenosił i przenosi doświadczenia zdobyte podczas regat do turystyki tworząc żagle lepsze, trwalsze łatwiejsze w trymowaniu i dające więcej radości z żeglowania. Żagle North Sails spełniają oczekiwania zarówno firm czarterowych jaki i najbardziej wymagających turystów, dla których niezawodność jest sprawą bezpieczeństwa.

By zapoznać się z ofertą North Sails zapraszamy na stronę www.northsails.pl

 

Komentarze