Najlepsza impreza 5-lecia PZG – Regaty o Puchar Mariny Gdańsk 15-16 czerwca 2013

0
352

ZAPROSZENIE

W imieniu organizatorów VII Regat o Puchar Mariny Gdańsk zapraszamy na ich kolejną edycję. Odbędzie się ona w dniach 15-16 czerwca 2013 roku.

Jak co roku o profesjonalizm przeprowadzenia zawodów dbać będzie zespół sędziowski na czele z panią Barbarą Grabarz – sędzią PZŻ klasy państwowej oraz Przewodniczącą Prezydium Pomorskiego OKS. Mając na uwadze fakt, iż impreza ma charakter turystyczny trasa zostanie ustawiona w sposób pozwalający na przybliżenie zmagań uczestników wszystkim zainteresowanym, dając jednocześnie załogom możliwość wyrównanej rywalizacji.

W tym roku dla wszystkich uczestników przygotowane zostały specjalne atrakcje:

  1. Po zmaganiach w sobotę 15 czerwca 2013 o godzinie 19.00 rozpocznie się koncert szantowy na scenie ustawionej w Marinie Gdańsk. Wkrótce zostanie podany do publicznej wiadomości artysta, który będzie z nami w tym roku. Organizatorzy przewidzieli również smaczny poczęstunek dla wszystkich załóg. Od godziny 22.00 swoje progi otwiera dla żeglarzy Klub Morza Zejman, gdzie impreza, przy dźwiękach muzyki i smacznym jedzeniu, trwać będzie do rana

  2. Po zakończeniu koncertu na scenie widzowie będą mieli możliwość obejrzenia projekcji filmu na telebimie. Zostanie on wyświetlony o godzinie 22.00 w ramach projektu Kinomobilizacja 2013 i będzie bezpłatny dla wszystkich chętnych. W chwili obecnej trwają ostatnie uzgodnienia repertuaru lecz już wiadomo, iż będzie to hitowa produkcja.

  3. W niedzielę 16 czerwca na nabrzeżu przy Centralnym Muzeum Morskim dla wszystkich żeglarek, żeglarzy oraz ich przyjaciół będzie możliwość odbycia bezpłatnych zajęć gimnastycznych relaksujących po poprzednim wieczorze i przygotowujących do niedzielnych zmagań. Profesjonalne instruktorki z Centrum Jogi i Pilates w Gdyni zapewnią wszystkim udane rozpoczęcie dnia!!

Jak co roku dla uczestników przygotowane zostały specjalne, unikatowe puchary. Już teraz informujemy, że zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Każdy uczestnik dostanie również okolicznościową koszulkę oraz naklejki na swoją jednostkę.

Wśród wszystkich uczestników zostaną również rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Uwaga! Organizatorzy przewidzieli specjalne upusty dla załóg przy wcześniejszych zapisach. Szczegóły w Zawiadomieniu o Regatach.

DALSZE SZCZEGÓŁY JUŻ WKRÓTCE!!!

Zapraszamy również na stronę: marinagdansk.pl/regaty2013 gdzie dostępne już są dokumenty niezbędne do zgłoszenia się do tych regat.

Komentarze