Najlepsi sternicy dostaną nagrody i kupony od Henri Lloyd

0
497

Henri Lloyd od lat wspiera imprezy żeglarskie. W kwietniu tego roku podpisał porozumienie z Pomorskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim na sponsorowanie międzynarodowej klasyfikacji sterników Pucharu Bałtyku Południowego.

W ramach Pucharu odbywa się cykl regat na Bałtyku, Zatoce Pomorskiej, Zatoce Gdańskiej, Zalewie Wiślanym i Zalewie Kaliningradzkim. Już 19 lipca rozpoczną się najdłuższe regaty morskie w Polsce- SailBook Cup 2014. Zwycięzcy będą mogli cieszyć się wyjątkowymi i bardzo cennymi nagrodami ufundowanymi przez Henri Lloyd, a wybrani sternicy oraz ich załogi otrzymają kupony rabatowe, które będą mogli wykorzystać w salonach Henri Lloyd na terenie całego kraju.

– Na kilku wybranych imprezach z cyklu tych regat firmę Henri Lloyd reprezentować będzie m.in. załoga jachtu s/y Aquarella, która zdobyła Puchar za Zwycięstwo Wyścigu Gdańskiego Otwarcia Sezonu Żeglarskiego na trasie Gdynia-Gdańsk 17 maj 2014 – informuje Anna Galczewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Henri Lloyd Polska Sp. z o.o.

 

Komentarze