KONKURS – wiatr w żagle powieje z Krakowa!

0
627

Ma zaledwie 2,5 m długości i żagiel o wymiarze 3,5 m2, ale to właśnie od niej swoją przygodę ze sportem zaczynali wielcy mistrzowie – tacy, jak choćby Mateusz Kusznierewicz. Łódź regatowa klasy OPTIMIST IODA’95 to główna nagroda w konkursie „WIATR W ŻAGLACH OPTIMISTów”, który towarzyszyć będzie nadchodzącej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO® organizowanej w Krakowie (20-21 listopada 2014 r.) Powalczą o nią młodzieżowe kluby żeglarskie z całej Polski.

 

Płyń, kręć, wygrywaj!

Główną ideą organizowanego konkursu jest promowanie aktywnego trybu życia – żeglarstwa uprawianego przez najmłodszych. Ich zadaniem będzie nagranie dowolną techniką interesującego filmu przedstawiającego najważniejsze chwile z życia ich klubu – żmudne treningi, sportową rywalizację, radość z sukcesów czy prezentującego utalentowanych zawodników i wyjątkowych trenerów. Materiał filmowy nie powinien trwać dłużej niż 3,5 minuty i musi zostać przesłany do Organizatora Konkursu na płycie DVD. Nagrania zostaną opublikowane do 5 listopada br na kanale Youtube stworzonym przez Organizatora na potrzeby konkursu. Komisja konkursowa oceni i wybierze najciekawszy film. Laureat odbierze łódź podczas Targów KOMPOZYT-EXPO® odbywających się w Krakowie w dniach 20-21 listopada.

 

Organizatorami konkursu „Wiatr w żaglach OPTIMISTów” i fundatorem nagrody głównej są firmy: Targi w Krakowie (organizator Targów KOMPOZYT-EXPO®) ALLCOMP Polska Sp. z o.o., C-L Sp.           z o.o.,MASTERMODEL, PHOENIX EQUIPMENT, UNIWERSAL Sp. z o.o. (wystawcy tegorocznej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO®. Szczegóły i regulamin konkursu dostępny jest na www.kompozyty.krakow.pl/konkurs

 

Jeszcze bliżej Europy

Na przestrzeni zaledwie kilku edycji Targi Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® stały się wiodąca platformą spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Wyznaczają nowoczesne standardy technologiczne, służą promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań.

 

Wystawę odwiedzają branżowi specjaliści – przedstawiciele kadry zarządzającej, inżynierowie, technolodzy, projektanci i konstruktorzy z takich branż, jak: motoryzacja, transport, lotnictwo, inżynieria lądowa, budownictwo, energetyka wiatrowa, przemysł stoczniowy, sportowy czy medyczny. Rosnąca liczba wystawców z zagranicy pozwala skupić w sercu Europy nowości z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.

 

Wyjątkowe wydarzenie wymaga wyjątkowej oprawy – 5. edycja KOMPOZYT-EXPO® odbędzie się po raz pierwszy w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl 

Komentarze