Konkurs na facebookowej fan page ELJACHTU

0
354

Nasza zabawa na facebooku – wygraj radiotelefon Raymarine Ray 101 E

Masz ciekawe zdjęcia ze swoich wypraw pod żaglami? Chcesz się nimi pochwalić i wygrać atrakcyjną nagrodę? Nic prostszego. Wyślij do nas swoje zdjęcie, podaj imię i nazwisko. Twoja fotka z rejsu może okazać się najlepsza. O tym jednak zdecydują osoby, które lubią fan page firmy Eljacht na facebooku i „polubią” Twoje zdjęcie.

Kiedy wybieramy się na żagle, z reguły w naszej torbie podróżnej ląduje również aparat fotograficzny. Rejestrujemy nim ważne, ciekawe, śmieszne wydarzenia z naszego rejsu. Teraz, dzięki swoim zdjęciom, możesz wygrać radiotelefon marki Raymarine. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Przede wszystkim wybierz ciekawe zdjęcia, prześlij je na adres: konkurs@eljacht.pl. W mailu wpisz swoje imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Twoje zdjęcie zostanie zamieszczone na fan pagu firmy Eljacht w serwisie facebook.

Osoby, które lubią facebookowe konto Eljachtu mogą głosować na zamieszczone zdjęcia (będą opatrzone napisem „Konkurs” i umieszczone w specjalnej galerii konkursowej). Każdy może ocenić zdjęcie, wciskając opcję „lubię to”. Ilość takich „lajków” zdecyduje o wygranej danego zdjęcia. Przewidziane są również nagrody pocieszenia dla uczestników konkursu.

Zabawa z firmą Eljacht na facebooku rozpocznie się 10 czerwca br. i potrwa do 31 lipca br., do godziny 24.00. Warunkiem udziału w konkursie jest „polubienie” konta fan page Eljacht Elektronika i Elektrotechnika Jachtowa http://www.facebook.com/eljachtpl i przesłanie mailem zdjęcia ze swoimi danymi personalnymi oraz numerem telefonu na adres e-mail: konkurs@eljacht.pl .

Organizatorem i sponsorem konkursu jest firma Eljacht z Gdańska – przedstawiciel Raymarine w Polsce.

Regulamin konkursu:

Zabawę organizuje firma Eljacht z Gdańska – przedstawiciel Raymarine w Polsce. Zabawa zostanie przeprowadzona na koncie facebookowym Eljacht Elektronika i Elektrotechnika Jachtowa http://www.facebook.com/eljachtpl.

1.       Uczestnik zabawy musi polubić konto fan page Eljacht http://www.facebook.com/eljachtpl

2.       Następnie na adres: konkurs@eljacht.pl może przesłać swoje zdjęcie z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru telefonu w mailu zgłoszeniowym.

3.       Zdjęcie jest zamieszczane tylko na koncie fan page Eljacht .

4.       Osoby lubiące fan page Eljacht mogą głosować na dane zdjęcie, wciskając opcję „lubię to” pod danym zdjęciem.

5.       Wygrywa zdjęcie, które zdobędzie w ciągu miesiąca największą ilość takich „polubień”.

6.       Nagrodą główną jest przenośny radiotelefon firmy Raymarine Ray 101 E

7.       Organizator zabawy przewiduje nagrody pocieszenia dla dwóch kolejnych uczestników, których zdjęcia zdobędą odpowiednią ilość „lajków” zapewniając im 2 i 3 miejsce.

8.       Jeśli dwa lub więcej zdjęć uzyska największą ilość głosów, organizator przewiduje dogrywkę w konkursie tak, aby wyłonić zwycięzcę.

Komentarze