Konkurs Fotograficzny „Moje podróże małe i duże” – Suszec 2013

0
527

Utrwalenie w fotografii piękna podróżowania i poznawania świata, prezentowanie różnorodnych osiągnięć twórczych w szeroko rozumianej tematyce podróży, popularyzacja fotografii podróżniczej, gromadzenie najciekawszych fotografii o tematyce podróżniczej – to główne cele, które przyświecają Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Suszcu www.kulturasuszec.eu – organizatorowi tegorocznego Konkursu Fotografii Podróżniczej i Turystycznej „Moje podróże małe i duże”.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy amatorzy fotografii, którzy ukończyli 16 lat. Przedmiotem fotografii mogą być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca, które uczestnicy konkursu podziwiali lub odwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży.

Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 3 fotografie w min. formacie 30×40, do nich należy dołączyć płytkę CD z pracami zapisanymi w formacie JPG.

Prace należy nadsyłać nie podklejone, w płaskich sztywnych opakowaniach zabezpieczających przed zniszczeniem podczas przesyłki na adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

 43 – 267 Suszec, ul. Ogrodowa 22

Powołane przez organizatora jury nagrodzi najlepszych fotografów nagrodami pieniężnymi o łącznej puli w wysokości 2500 zł.

Terminy konkursu:

– nadsyłanie prac – od 1 lipca 2013 r. do 30 września 2013 r.

– wystawa pokonkursowa – od 4 listopada 2013 r. do 4 grudnia 2013 r.

– uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród – 9 listopada 2013 r. – Dom Kultury w Suszcu podczas Suszeckiej Jesieni Kulturalnej.

 

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia do konkursu do pobrania ze strony:

http://www.kulturasuszec.pl/newsy/konkurs-fotograficzny.html

 

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela jego komisarz:

Joanna Musiolik tel. 32 2124491, e-mail: joanna@gok.suszec.pl

Komentarze