Kolejne nagrody dla Gutka

0
578

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w pierwszym tygodniu Nowego Roku udział Gutka w samotnych regatach dookoła świata Velux 5 Oceans, gdzie zdobył drugie miejsce, został doceniony przez kolejne gremia przyznające nagrody za osiągnięcia sportowe w minionym roku. Oprócz nagrody Rejs Roku 2011 Gutek otrzymał Nagrodę Specjalną marszałka województwa pomorskiego, Mieczysława Struka – „Żeglarski wyczyn roku” – w plebiscycie Sportowca Roku na Pomorzu. Plebiscyt organizował już po raz 59 Dziennik Bałtycki z Radiem Gdańsk i TVP Gdańsk.

Tytuł Sportowca Roku 2011 na Pomorzu, drugi raz z rzędu przyznano Piotrowi Myszce, aktualnemu mistrzowi Europy i wicemistrzowi świata w olimpijskiej klasie RS:X, zawodnikowi AZS AWFiS Gdańsk.

Więcej można przeczytać tu: dziennikbaltycki.pl. A więcej o plebiscycie można będzie przeczytać w jutrzejszym Dzienniku Bałtyckim.

Kolejna uroczystość miała miejsce wczoraj, 5 stycznia i była to Gdańska Gala Sportu w Filharmonii Bałtyckiej.  Pierwsze trzy miejsca na podium zajęli żeglarze – pierwsze Piotr Myszka, drugie Mateusz Kusznierewicz, trzecie Zbigniew Gutek Gutkowski. Hura!

Więcej tu: sport.trojmiasto.pl

Źródło: polishoceanracing.com.pl

Komentarze