Kobieca siła pod żaglami

0
842

 

IDEA
Pomysł zrodził się, kiedy grupa wyjątkowych kobiet biznesu postanowiła złapać oddech od natłoku codziennych spraw, wyluzować, odkryć „coś nowego” i w końcu znaleźć czas na pomyśleniu o własnych pragnieniach. To co pozornie niemożliwe, czyli wyrwanie się ze spirali codziennej gonitwy sprawiło, że znalazły się na Mazurach przed wyzwaniem, o którym w większości nie wiedziały nic. Część z nich nigdy nie żeglowała, więc była to prawdziwa podróż w nieznane. Wyzwanie, które jak się później okazało, wzbudziło wiele emocji i zmieniło sposób postrzegania świata, ale również pomogło im naładować baterie na dalszy czas.

DLA KOGO PROJEKT?
Nasz projekt kierujemy zatem do wyjątkowych babeczek, które chciałyby odkryć coś nowego, odnaleźć siebie i lepiej zrozumieć innych, wsłuchać się w szum fal, zobaczyć wschód słońca skąpany w zieleni,wyluzować, pomilczeć, ale i pobalować. Wszystkie jesteśmy wyjątkowe i z pewnością wszystkie zasługujemy na chwilę oddechu. Często w codziennym życiu nie mamy czasu zastanawiać się nad sobą. Adresatami szkolenia są osoby zainteresowane własnym wnętrzem, pragnące pogłębić świadomość siebie, zwiększyć kontrolę nad własnym życiem, odkryć swoją drogę i przewodnie wartości. Pragnące zrozumieć własne emocje, myśli, motywacje, chcące nawiązać lepszy kontakt ze sobą.

ROZWÓJ NA MAZURACH
Powiemy o tym jak się dogadać ze sobą i z innymi. Poznasz swój styl myślenia oraz styl działania pracując z metodologią FRIS®. Poznasz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania w obszarze TY i RELACJA Z INNYMI. Odkryjesz swoje potrzeby i możliwości, staniesz się dla siebie wsparciem. Zbudujesz w sobie większe zrozumienie dla swoich zachowań wyborów i bliskich Ci ludzi. Dowiesz się dlaczego żeby się dogadać trzeba najpierw zrozumieć siebie. Poznanie siebie, to pierwszy krok do poznania i zrozumienia innych ale również wspaniała, fascynująca podróż, w trakcie której odkryjesz największą wartość w Twoim życiu, jaką jesteś Ty Sama. Podczas warsztatu spojrzysz z boku na otaczającą Cię rzeczywistość, będziesz miała okazję do refleksji nad swoim życiem.Może nawet zmienisz ograniczające Cię przekonania. To relacja z samym sobą, nauka świadomego i skutecznego myślenia. Podczas warsztatów odkryjesz siebie i ważność siebie, dzięki czemu nadasz odpowiedni kierunek swoim działaniom. Nauczysz się spokoju, szczęścia i wolności płynącej z wsłuchania się
w odpowiedzi, które masz w sobie.

Szczegółowe informacje na stronie: http://martadyda.pl/rejs 

Komentarze