Klasyfikacja końcowa PBP 2014 jeszcze nieoficjalna

0
656

Ostatnie sprawozdania z regat objętych klasyfikacją Pucharu Bałtyku Południowego dotarły 5 października. Ponieważ były to sprawozdania opóźnione, a dotyczyły dość licznie obsadzonych regat rozgrywanych na Zalewie Wiślanym w grupie KWR, wprowadzenie ich do klasyfikacji spowodowało niespodziewaną, a istotną zmianę na czołowych pozycjach tej grupy w podsumowaniu całego sezonu.

W chwili obecnej trwa weryfikacja nieoficjalnych jeszcze wyników oraz formułowanie wniosków z przebiegu sezonowej rywalizacji. Efekty tych prac poznamy zapewne już niebawem, a póki co spójrzmy na wyniki, wypracujmy własną opinię wspartą osobistymi doświadczeniami zdobytymi w efekcie udziału w regatach i zarezerwujmy czas niezbędny do udziału w ceremonii Zakończenia Pucharu Bałtyku Południowego 2014.

Trud przygotowania tej uroczystości podjął Pomorski Związek Żeglarski we współpracy z Pomorskim Urzędem Marszałkowskim. Zaplanowana ona został w piątek 8 listopada 2014 roku. Szczegółowy program zostanie wkrótce ogłoszony przez Biuro Prasowe Pomorskiego Związku Żeglarskiego.

Andrzej Szrubkowski

http://www.zeglarski-pbp.pl 

Komentarze