klasa Timberland Nautica 450 na Mistrzostwach Polski Skiff & Dinghy

0
488


Klasa Timberland Nautica 450 niedawno zakończyła swoje czwarte Mistrzostwa Polski w Gdańsku – Górkach Zachodnich, gdzie o tytuł ścigało się 11 jachtów. Ale już niedługo wystartuje ona również w Mistrzostwach Polski Skiff & Dinghy, które odbędą się w dniach 4-5.08.2012 w Gdyni.

 Mistrzostwa S&D są organizowane przez Yacht Klub Stal Gdynia po raz drugi. Są to regaty w popularnej formule Portsmouth Yardstick. Umożliwia ona startowanie w regatach różnym jachtom mieczowym i porównanie ich wyników. Dlatego na starcie spodziewamy się jachtów różnych klas 470tek, 505tek, D-One, 49er, Laserów i oczywiście Nautica 450.

 Podczas tych regat zostanie ogłoszona również klasyfikacja w Nautica 450, jako, że spodziewane jest więcej niż 5 jachtów tej klasy. Jest to kolejne wydarzeni w życiu klasy, które mamy nadzieję, że wejdzie na stałe do jej kalendarza.

 

Zapraszamy wszystkich miłośników mieczówek wraz ze swoimi jachtami do Gdyni. Więcej o regatach można znaleźć na:http://www.ykstal.org.pl/content/view/457/1/

 

 Więcej informacji o następnych wydarzeniach Nautica Boats znajdą Państwo na stronie www.nauticaboats.pl.

 

 

Komentarze