Jutro mija termin zgłoszeń do VI edycji naszych regat SailBook Cup!

0
799

 

Jutro mija termin zgłoszeń do VI edycji naszych regat SailBook Cup, które odbędą się już za miesiąc. To już ostatni dzwonek dla niezdecydowanych!

W chwili obecnej na liście startowej znajduje się 37 jachtów, a wśród nich takie regatowe maszyny jak Fujimo, AdrenaSea i Falcon oraz jachty typowo turystyczne – jest Goplana (jacht typu Nefryt),  Atom (Setka), Barnaba (największy zgłoszona jednostka – ponad 20m długości!). W grupie KWR zgłoszonych jest 11 jachtów, w ORC 14, a w OPEN 12 – szykuje się zacięta rywalizacja! W zakładce zgłoszenia można obejrzeć pełną listę.

Już po raz czwarty firma Selden ufundowała nagrody dla uczestników SailBook Cup. Selden jest jednym z topowych producentów takielunku i osprzętu pokładowego. Ponadto do wylosowania będą również m.in. vouchery na czarter na zalewie wiślanym, drukarki z Prime System, topowa odzież żeglarska z Henri Lloyd i dużo innych gadzetów dla załóg Bałtyckich Rydwanów 😉

   

Przypominamy o przesyłaniu plików uzupełniających zgłoszenia – świadectwa klasy, polisy OC oraz dokonaniu wpłaty za uczestnictwo. Prosimy o wysyłanie kopii dokumentów na adres regaty@sailbook.pl – w tytule podając nazwę jachtu. Pod tym adresem kontaktować się można również w sprawie aktualizacji zgłoszeń.

Komentarze