Jubileuszowy „Przyjazny Brzeg”

0
523
Mirosław Czerny, jeden z niestrudzonych matadorów Komisji Turystyki Żeglarskiej PTTK zaprasza do Jubileuszowego Dziesiątego Konkursu „Przyjazny Brzeg”. Nie wielu mamy takich pełnych pasji wolontariuszy – pragnących pokazać tych, którym się chce, którym wychodzi i którzy działają naprawde bezinteresownie. Przepraszam – interes jest, nazywa sie PRO PUBLICO BONO.
W dziejszych czasach taka postawa niejednokrotnie nazywana jest – dziwactwo, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi … no właśnie, a tu jakoś u Mirka tej forsy nie widzę.
Zyjcie wiecznie !
Don Jorge
————————————————-
Don Jorge,
Jak co roku, jako sekretarz Jury Konkursu o Nagrodę Przyjaznego Brzegu przypominam, iż tylko do 31 grudnia przyjmowane są zgłoszenia do nagrody, w tym roku jej jubileuszowej, dziesiątej edycji.
O nagrodę mogą ubiegać się nowe, ale już przynajmniej ostatni sezon działające inwestycje, szczególnie mariny i przystanie jachtowe, stanice kajakowe, także przedsięwzięcia związane z zagospodarowaniem i znakowaniem szlaków wodnych. Ale także inicjatywy koncentrujące się na promocji, w tym różnego typu wydawnictwa.
Nie ukrywam, że jest już sporo zgłoszeń, ale nie chcemy pominąć żadnej wartościowej inicjatywy. Zgłaszać mogą zarówno osoby fizyczne jak i prawne (kluby, organizacje, firmy, instytucje państwowe i samorządowe itd.).
Jak najbardziej możliwe jest zgłaszanie własnych przedsięwzięć.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród tradycyjnie będzie na Warszawskich Targach Wiatr i Woda, nietradycyjnie nieco później organizowanych. 
Z grona dotychczasowych laureatów przyznane będą Nagrody Dziesięciolecia, za wytrwałość.
Liczę, iż pojawi się jak najwięcej laureatów z poprzednich lat, a jest ich ponad stu ! 
Także na tradycyjnej, lecz w związku z jubileuszem z większym rozmachem planowanej debacie, „Co czynić, by polskie brzegi były bardziej przyjazne?”
Regulamin konkursu i formularz zgłoszenia: 
http://polskieszlakiwodne.pttk.pl/nagroda_przyjaznego_brzegu/1494,Jubileuszowy_konkurs_o_Nagrode_Przyjaznego_Brzegu

Kontakt z organizatorami:
„Przyjazny Brzeg” 
Centrum Turystyki Wodnej PTTK 
01-871 Warszawa, ul. Kasprowicza 40
e-mail: ctw@pttk.pl tel. 22 254 85 95

Bezpośredni kontakt ze mną, jako sekretarzem Jury:
czerny@go2.pl,

polskieszlakiwodne@interia.pl 
tel. 604 263769 

Mirosław Czerny

 

Komentarze