Jak popłynąć na Wagner Sailing Rally 2012?

0
314

„Rejs Wagnera” na sts FRYDERYK CHOPIN nie ma już wolnych miejsc. Wszystkie zostały wykupione w ciągu niecałego miesiąca. Pozostaje więc tylko możliwość zorganizowania dla siebie i grupy znajomych własnego rejsu na wyczarterowanym na Karaibach jachcie… (Na wyruszanie teraz z Europy już robi się jednak za późno).

Dla pojedyńczych osób istnieje, być może, szansa dołączenia się do załogi jakiegoś jachtu w już zamierzonym i organizowanym rejsie. Są jachty kierujące się na Brytyjskie Wyspy Dziewicze na uroczystość w dniach 21 i 22 stycznia 2012  mające jeszcze wolną koję. Znalezienie takiej okazji jest jednak trudne, trzeba znać wiele adresów, informacji, uzgadniać miejsca i terminy I może to być syzyfowa praca.

Na szczęście dla zainteresowanych Bankiem Informacji na ten temat podjęła się zająć Patrycja DŁUGOŃ, żeglarka i dziennikarka radiowa znana z niedawnej uwieńczonej sukcesem akcji powitania w Polsce Czarnego Diamenta po 32 letnim rejsie. Jej centralne pośrednictwo może być znacznym ułatwieniem dla rozwiązania problemu popytu i podaży.

Ta społeczna działalność jest bardzo na czasie i zasługuje na wielkie podziękowanie i rekomendację ze strony Komitetu Organizacyjnego WSR 2012.  Zatem wszyscy posiadający wolną koję i wszyscy poszukujący wolnej koi powinni nawiązać kontakt z Patrycją. Jej email to:  patrycja.dlugon@wp.pl

Prosimy o rozpowszechnienie tej informacji. Tylko jeżeli będzie ona szeroko znana w środowisku żeglarskim może przynieść pozytywne efekty. Wtedy wdzięczność dla Patrycji będzie bardzo na miejscu.

Jerzy Knabe
YKP LONDYN

Komentarze