Henri Lloyd wspiera piłkarzy ręcznych

0
489

Firma Henri Lloyd Polska została sponsorem tytularnym brodnickich szczypiornistów grających w I lidze!
Światowy producent odzieży żeglarskiej i mody od lat aktywnie wspiera sportowców i różnorodne imprezy sportowe. Tym razem pod swoje skrzydła postanowił wziąć piłkarzy ręcznych z Brodnicy. Henri Lloyd wcześniej nie sponsorował zawodników tej dyscypliny i jest to dla niego całkowicie
nowa przygoda.
– Jesteśmy dumni, że nasz firma będzie partnerem drużyny pretendującej do ekstraklasy – podkreśla Andrzej Schuetz, dyrektor Henri Lloyd Polska. – Jestem przekonany, że siła naszej marki, jak i wola walki członków MKS, w końcowym efekcie przełoży się na sukces piłkarzy, a naszej firmie
pozwoli na lokalnym rynku bardziej zaistnieć.
Do uroczystego podpisania umowy na sponsorowanie zespołu piłkarzy ręcznych MKS Brodnica w I lidze doszło w minionym tygodniu w siedzibie Henri Lloyd w Brodnicy.

Swoje podpisy na dokumencie złożyli: Andrzej Schuetz, dyrektor Henri Lloyd Polska, Jan Orzech, prezes MKS Brodnica i Katarzyna Brózda, sekretarz klubu. 

Wiadomo, że umowa sponsorska obejmuje cały sezon, a brodniccy szczypiorniści rozpoczną go już jesienią pod nową nazwą MKS Henri Lloyd Brodnica.

Komentarze