Henri Lloyd przenosi salon do MODO

0
1107

 

W Warszawie powstał pierwszy w Polsce butikowy koncept centrum handlowego MODO Domy Mody. Wśród wielu luksusowych marek znajdziemy tam również Henri Lloyd.

Sklep firmowy Henri Lloyd funkcjonuje w Warszawie już pod 13 lat. Przez ten czas znajdował się w CH Panorama, jednak dyrekcja postanowiła zmienić jego lokalizację. Wybór padł właśnie na MODO.

 

obraz nr 1

 

– Uważamy, że nasz salon idealnie wpisuje się w nowoczesne centrum handlowe MODO – podkreśla Anna Galczewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Henri Lloyd Polska. – 16 tys. metrów luksusu na pewno przyciągnie wielu klientów, dla których w jednym miejscu zgromadzone zostały najbardziej wartościowe i ekskluzywne marki. Myślę, że przez zmianę lokalizacji naszego salonu nie stracimy klientów, a wręcz przeciwnie – zyskamy nowych.

Co znajdziemy w butiku Henri Lloyd w MODO? Oczywiście jesienno-zimową kolekcję casual, która oprócz funkcjonalności i praktyczności emanuje klasyczną elegancją, połączoną z żeglarskimi akcentami.

Część projektów skierowana jest także do osób uciekających od miejskiego zgiełku i szukających schronienia bliżej natury bez względu na pogodę!

Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka naszpikowana nowościami technicznymi odzież żeglarska i sportowa.

Teraz to wszystko w jednym miejscu – MODO Domy Mody w Warszawie, ul. Łopuszańska 22

Zapraszamy od 17 października!

Fot. MODO Domy Mody 

Komentarze