Henri Lloyd na RYA Volvo Dinghy Show 2011

0
536

Firma Andark jest jednym z największych krajowych szkół nurkowania rekreacyjne oferuje szereg uznanych na całym świecie kursów nurkowania. Od 1982 roku firma rozpoczęła sprzedaż detaliczną sprzętu nurkowego, który poszerzył się o odzież i sprzęt dla innych sportów wodnych. Teraz firma sprzedaje produkty wszystkich wiodących marek odzieżowych do uprawiania żeglarstwa i innych sportów wodnych.

Na stoisku firmy Andark – G16, znajdą Państwo między innymi produkty firmy Henri Lloyd, które będą osobiście reklamowane przez Bena Ainsliego brytyjskiego żeglarza sportowego, wielokrotnego medalistę olimpijskiego. Na stoisku znajdziemy ofertę skierowaną od produktów dla juniorów i dorosłych po pontony i akcesoria żeglarskie.

Pinnell i Bax są animatorami żeglarstwa w Wielkiej Brytanii. Sklep oferuje szeroką gamę odzieży żeglarskiej, sprzętu żeglarskiego i urządzeń dla profesjonalistów i amatorów żeglarstwa zarówno w kraju jak i za granicą. Pinnell i Bax zaprezentują się w tym roku na stoisku A12 prezentując nowy produkt firmy Henri Lloyd – Shockwave Range (nowa seria kompletów odzieży).

Shockwave range jest nowym innowacyjnym projektem odzieży zespołu firmy Henri Lloyd. Seria odzieży technicznej (Shockwave range) jest jedynym na świecie w pełni zintegrowanym systemem odzieży ochronnej. Seria została zaprojektowana tak, aby dostosować ją do szerokiej gamy dyscyplin sportów wodnych i zapewnić wysoki poziom ochrony i komfortu.

 

Komentarze