Gorączka Sobotniej Nocy, czyli MOSiR dla WOŚP!

0
295

Z wielką przyjemnością informujemy, że dostaliśmy zgodę na utworzenie sztabu 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Podczas turnieju Gorączka Sobotniej Nocy 2014 pomagamy w corocznej akcji Jurka Owsiaka i zbieramy środki na rzecz WOŚP w formule imprezy zamkniętej. W tym roku zbieramy na specjalistyczny sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Kwesta odbędzie się oczywiście – ze względu na charakter imprezy – pod wodą! Pierwsze datki zbierzemy już minutę po północy.

II edycja turnieju GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY przed nami! Zaproszone zostały wszystkie kluby hokeja podwodnego w Polsce. Ponadto mamy potwierdzenie przybycia drużyn z Portugalii i Słowenii!

obraz nr 1

Organizatorami są: Klub hokeja podwodnego Bałtyckie Foki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku. Areną rywalizacji jest Pływalnia Kryta MOSiR, przy ul. Chałubińskiego 13.

Zmagania sportowe będą rozegrane wg międzynarodowego regulaminu CMAS i nadzorowane przez sędziów międzynarodowych.

Już dziś zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich kibiców. Specjalnie dla nich udostępnimy trybuny basenowe, na których będą mogli śledzić cały turniej na specjalnych monitorach. Na ten cel przygotowane zostały również trzy kamery podwodne, dwie kamery na basenie. Dodatkowo, reporter na bieżąco będzie relacjonować wydarzenia turniejowe.

Dla tych osób, które nie mogą z nami być razem zapraszamy do relacji internetowej. Relacje z turnieju przeprowadzi telewizja internetowa POPLER.TV.

Formułę zawodów będzie otwarta, czyli istnieje możliwość roszad zawodników między drużynami praktycznie bez ograniczeń. Zależy nam, aby przyjechali wszyscy ci, którzy mają chęć zagrać a my jako organizatorzy, pomożemy skompletować team. Chcemy, aby to była noc rywalizacji pod wodą ale również noc świetnej zabawy w sportowej atmosferze na powierzchni.

BAŁTYCKIE FOKI ZAPRASZAJĄ NA PARTY
Po zakończeniu rundy finałowej, zapraszamy uczestników zmagań na hokejową biesiadę połączoną z ceremonią dekoracji. Aby urozmaicić nasze spotkanie oraz bardziej zintegrować hokejowy świat, na imprezę wieczorną wchodzimy w kolorowych strojach rodem z lat 70tych!!! Tak więc, klubowe Tshirty, pastelowe sweterki, granatowe koszule oraz szare bluzeczki chowamy do szafy i zakładamy KOLORY!!!
Zapraszamy do klubu VENUS Budynek CH Manhattan al. Grunwaldzka 82  Gdańsk

Źródło: http://www.mosir.gda.pl

Komentarze