DARMOWE APLIKACJE NA KOMÓRKĘ „LONDYN 2012”

0
717

 

obraz nr 1

DARMOWE APLIKACJE NA KOMÓRKĘ „LONDYN 2012”

23.07.2012

ORGANIZATORZY IGRZYSK OLIMPIJSKICH „LONDYN 2012” WRAZ ZE SPONSOREM, FIRMĄ SAMSUNG PRZYGOTOWALI SPECJALNE APLIKACJE NA SMARTFONY.

Wszystkie telefony typu smartfon z systemem operacyjnym Android, iOS i Blackberry idealnie nadają się do korzystania ze specjalnych darmowych aplikacji olimpijskich.

Przygotowano trzy różne aplikacje.

1. JOIN IN czyli WŁĄCZ SIĘ to aplikacja, która  pomoże kibicom w poruszaniu się po Anglii, wyposażona jest w nawigację, opis obiektów wartych odwiedzenia, informacje o imprezach towarzyszących oraz praktyczne wskazówki dla osób posiadających bilety wstępu na olimpijskie obiekty. Jej celem jest aktywizacja kibiców i turystów odwiedzających miasto gospodarza XXX Igrzysk Olimpijskich – Londyn oraz promocja idei olimpijskiej.

2. RESULTS APP czyli WYNIKI to aplikacja pozwalająca kibicom z całego świata śledzić na żywo wyniki swoich faworytów, otrzymywać informacje o zmianach w terminarzu, aktualnościach, wyniki meczów, przeglądać tabele medalowe. Aplikacja została tak przygotowana, że można zaprogramować ją na konkretny sport, ulubionego zawodnika lub kraj którego wyniki chcemy śledzić. Z pewnością z tą aplikacją i zasięgiem sieci komórkowej błyskawicznie dowiemy się o wynikach i aktualnościach z naszej reprezentacji.
Wszystkie konkurencje żeglarskie również objęte są mobilnym monitoringiem.

3. MOBILE GAME czyli GRA to propozycja adresowana głównie do najmłodszych ale nie tylko. Do wyboru przygotowano następujące konkurencje: łucznictwo, strzelectwo, bieg na 110 m przez płotki, pływanie. Rywalizacja odbywa się na obiektach olimpijskich. Gracz może wybrać swojego zawodnika, lub kraj, który chce reprezentować i rozpoczać wirtualną walkę z rywalami z list startowych konkurencji. Gra jest łatwa do oapnowania, lecz dojście do poziomu mistrzowskiego zajmuje trochę czasu.

Igrzyska rozpoczną się za 4 dni, więc zachęcamy do pobrania darmowych aplikacji już teraz!

Można je „ściągnąć” poprzez Android Market, APPStore lub pobrać ze stronyhttp://www.london2012.com/mobileapps_download.html
 

autor: Jerzy Mieńkowski na podstawie http://www.london2012.com/mobileapps/

fot. LOCOG.

Komentarze